Alcozar, ako to funguje? negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Máte problémy s alkoholom alebo nimi trpí niekto z vašich blízkych? Alcozar,  kvapky   s prírodnými výťažkami, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s touto formou závislosti, môžu byť konečným riešením vášho problému.

Hoci to nie je liek, Alcozar si získava čoraz väčšie uznanie pre svoju  účinnosť  a  jednoduchosť  použitia. Ale ako dosiahnuť rýchle výsledky pri používaní produktu? V nasledujúcich riadkoch vám poskytneme prehľad  o jeho fungovaní  ,  referenciách  ,  názoroch  a  cene .

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Alcozar

Čo je alkoholizmus?

Závislosti na toxických látkach sú  chronické ochorenia  , ktoré postihujú mozog a správanie a sú charakterizované závislosťou na jednej alebo viacerých drogách, ktoré sú škodlivé pre telo: v tomto prípade na alkohole. Alkoholizmus môže byť tiež známy ako  zneužívanie alkoholu , závislosť od alkoholu  alebo porucha užívania alkoholu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aké sú príznaky alkoholizmu?

Miera zneužívania alkoholu alebo závislosti od alkoholu je nasledovná:

 • Potreba alebo túžba piť, ktorá má prednosť pred inými túžbami
 • Neschopnosť  kontrolovať pitný režim  alebo skonzumované množstvo
 •  Keď prestanete piť, pociťujete  abstinenčné príznaky
 • Pokračovanie v pití napriek poškodeniu tela alebo napriek škodlivým následkom
 • Uprednostnite konzumáciu alkoholu pred účasťou na iných aktivitách

U iných si môžete všimnúť zmeny v správaní alebo návykoch, ktoré môžu naznačovať problémy s alkoholom alebo závislosť od alkoholu. Znaky, na ktoré si treba dať pozor, sú:

 • Neschopnosť odmietnuť nápoj
 • Byť  pravidelne pod vplyvom alkoholu
 • Zvýšenie príjmu alkoholu na dosiahnutie rovnakých účinkov ako predtým (tolerancia alkoholu)
 • Vyzeráte unavene alebo nahnevane
 • Byť citlivý
 • Skrývanie vecí alebo utajenie
 • Klamstvo o svojom pitnom režime
 • Stávať sa viac stiahnutým alebo stratiť záujem o aktivity, ktoré boli predtým atraktívne

Aké sú príčiny alkoholizmu?

V súčasnosti neexistuje spoločná príčina, ale existuje niekoľko dôležitých faktorov, ktoré môžu prispieť k rozvoju závislosti od alkoholu. Napríklad u osoby, ktorej  otec alebo matka je alkoholik, je  väčšia pravdepodobnosť, že sa sám alkoholikom stane  . Ďalšou príčinou sú psychologické faktory, akými sú konflikty v medziľudských vzťahoch, potreba zmierniť  úzkosť  ,  depresie  či nízke sebavedomie.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aký vplyv má alkohol na telo?

Alkoholizmus môže ovplyvniť telo aj myseľ. Nadmerné pitie alkoholu môže viesť k mnohým zdravotným rizikám, ako je   alkoholické ochorenie pečene  , kardiovaskulárne ochorenie, vysoký krvný tlak, mŕtvica, chronická pankreatitída, rakovina pankreasu a zvýšené  riziko rakoviny prsníka  a  rakoviny hrdla  .

Odhaduje sa, že 9 % mužov a 3 % žien je závislých od alkoholu. Ak ste závislý od alkoholu, možno zistíte, že pitie sa stalo dôležitým faktorom vo vašom živote a môžete mať pocit, že bez neho nedokážete fungovať.

Alcozar

Alcozar – čo to je?

Alcozar je  doplnok v tekutej forme  , predávaný vo fľašiach, bez špecifickej  vône  alebo  chuti  , takže je ideálny na miešanie s  vodou  alebo inými nápojmi, pokiaľ nie sú alkoholické.

Zloženie obsahuje  90%  prírodných  zložiek  , účinných v boji proti závislosti na alkohole a súvisiacich problémoch. GMO  a  cukor  úplne chýbajú, takže užívanie  Alcozaru  je povolené, aj keď trpíte  cukrovkou  .

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako kvapky Alcozar účinkujú ?

Názory  zákazníkov a pokyny výrobcu  ukazujú, že pôsobenie  Alcozaru  prebieha na niekoľkých úrovniach. Jedným z nich je  odstraňovanie nahromadených toxínov  cez pečeň, črevá, obličky, pľúca a kožu (tzv. vylučovacie orgány), vďaka čomu sa budete cítiť ľahšie a získate späť stratenú energiu.

Oslobodenie organizmu od prepracovanosti má upokojujúci účinok na psychiku, umocnený vlastnosťami  liečivých extraktov  . Rýchlo budete pociťovať menšiu  chuť  na  alkoholické nápoje  , kým nezmiznú.

Aby sme vám pomohli pochopiť  účinnosť  Alcozaru  , uvádzame údaje z prieskumu uskutočneného v  experimentálnej fáze  , ktorý ukazuje, že  100 %  respondentov dosiahlo pozitívne výsledky.

V skutočnosti z  1 000 dobrovoľníkov 75 %  prestalo piť alkohol natrvalo v priebehu niekoľkých mesiacov, zatiaľ čo zvyšných  25 %  zaznamenalo   výrazný pokles  túžby  (t. j. neodolateľnej príťažlivosti k objektu svojej závislosti).

Zloženie Alcozar:

Doplnok  Alcozar  má dôkladne laboratórne testované  zloženie, vyrobený z najkvalitnejších surovín a bez GMO  . Medzi nimi vám pripomíname:

 • koreň  kudzu
 • extrakt  z ostropestreca mariánskeho
 • koreň  sladkého drievka
 • tymián
 • mäta  .

Prvý (tiež známy ako kuzu) má vlastnosti uznávané v oblasti  detoxikácie alkoholu a fajčenia  . Pomáha  čistiť  vylučovacie orgány (hlavne pečeň a črevá) a pomáha prekonať  psychickú závislosť  na alkoholických nápojoch.

Extrakt  z pestreca mariánskeho  pôsobí synergicky s inými liečivými rastlinami na úrovni pečene. Chráni  pečeň  a podporuje uvoľňovanie  toxínov  a má tiež  upokojujúci  a  upokojujúci účinok  , ktorý podporuje zotavenie.

Čo sa týka účinkov  koreňa sladkého drievka  , ten je však viac lokalizovaný v obličkovom systéme. Má mnoho výhod: zlepšuje  rovnováhu solí  na bunkovej a medzibunkovej úrovni, posilňuje  imunitný systém  , podporuje drenáž a  odstraňovanie odpadu  .

Extrakt  z tymiánu  prečisťuje tráviaci systém a stabilizuje jeho procesy a  mäta pieporná  uľahčuje regeneráciu  po kocovine  a zlepšuje činnosť kardiovaskulárneho  systému  .

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Spôsob podávania:

Výrobca odporúča užívať malé množstvo  Alcozaru  (v skutočnosti to nie je uvedené na obale)  dvakrát denne  s pohárom  vody  , ráno po prebudení a po obede.

Takto by ste si mali byť takmer matematicky istí, že sa budete môcť  bez problémov držať ďalej od alkoholu. Vo výnimočných prípadoch (napr. po prekročení hranice triezvosti pri víne, nealko nápojoch, pive a pod.) možno tretiu  dávku naplánovať  na večer na zmiernenie účinkov alkoholu.

Výhody doplnku Alcozar v kvapkách:

Prírodné zloženie s najkvalitnejšími  rastlinnými extraktmi, jednoduchosť použitia a rýchle výsledky sú najzreteľnejšími znakmi účinnosti produktu. Alcozar  skutočne  funguje,  pretože:

 • Pôsobí súčasne na  pečeň  ,  srdcový sval  a  nervový systém
 • odstraňuje  odpad
 • regeneruje  pečeňové bunky
 • Nemá  vôňu  ani  chuť
 • ukončuje pocit úzkosti typický pre  abstinenčné krízy
 • je kompatibilný s  diabetickou diétou
 • neobsahuje  geneticky modifikované organizmy
 • je bez  vedľajších účinkov liekov  .

Vďaka početným výhodám  Alcozaru  bude   cesta k rozlúčke  s alkoholom oveľa jednoduchšia a šanca na úspech  veľmi vysoká.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Alcozar

Výsledky po použití:

Z pozorného prečítania každej  recenzie je jasné, že  fytoterapeutikum  Alcozar  viedlo k dosiahnutiu dôležitých cieľov pre tých, ktorí ho užívali, až po konečné rozhodnutie prestať s nadmerným pitím.

Pravidelné užívanie a dodržiavanie  odporúčaní na etikete  v skutočnosti spôsobí, že ľudia užívajúci doplnok si vyvinú progresívnu (hoci neúprosnú)  averziu  k alkoholu.

Navyše, opätovné získanie  pokojných vzťahov  s rodinnými príslušníkmi je cieľom, ktorý nemožno v programe boja proti alkoholizmu podceňovať.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Názory a komentáre zákazníkov Alcozar :

Pre objektívne hodnotenie produktu sme brali do úvahy   aplikačný list Alcozar . Početné  svedectvá  v oficiálnych kanáloch ukazujú, že v niekoľkých prípadoch nákup uskutočnili rodinní príslušníci ľudí s  problémami s alkoholom  .

Z komentárov a  recenzií  na oficiálnych stránkach spoločnosti boli takmer všetky recenzie vynikajúce. Každý, kto prípravok kúpil blízkej osobe alebo priateľovi, zaznamenal rýchly pokles  chuti na alkohol  po zmiešaní s nápojmi.

Ľudia, ktorí užili roztok Alcozar ,  získali späť svoju  psychofyzickú pohodu v priebehu dvoch alebo troch mesiacov a netraumaticky  sa zbavili  závislosti od alkoholu.

Floraluxa, Nanodevine

Cena Alcozaru a kde ho kúpiť:

Pre zadanie objednávky sa nemusíte registrovať na  stránke  , stačí vyplniť  formulár  v spodnej časti  úvodnej stránky  . Budete musieť uviesť svoje meno, priezvisko, číslo mobilného telefónu a súhlas so spracovaním  osobných údajov  . Spoločnosť ich použije len na účely súvisiace s nákupom a zaväzuje sa ich nesprístupniť tretím osobám na reklamné účely.

Alcozar je chvíľu   v predaji za  akciovú cenu so zľavou 50 %. Doprava je  zadarmo  do všetkých destinácií. Do  24 pracovných hodín  od odoslania formulára vám operátor zavolá na potvrdenie a odoslanie balíka. Do 4-7 dní dostanete svoj Alcozar  s  jedinečným registračným kódom  , ktorý vám odporúčame skontrolovať pri doručení.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Leave a Comment