Site icon Blog o doplnkoch stravy

Alpha Lingmind New, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena

Alpha Lingmind New

Alpha Lingmind New

Alpha Lingmind New – Učenie angličtiny je v dnešnom globalizovanom svete nevyhnutné, pretože je dominantným jazykom v medzinárodnej komunikácii, obchode, vede a technike. Plynulosť angličtiny otvára príležitosti pre osobný a profesionálny rast, umožňuje ľuďom spojiť sa s ľuďmi z rôznych kultúr, získať prístup k množstvu informácií a zlepšiť kariérne vyhliadky. Učením sa angličtiny získate cennú zručnosť, ktorá môže viesť k lepšiemu porozumeniu sveta a väčšej schopnosti zapojiť sa do globálnej komunity.

Alpha Lingmind New je inovatívna metóda učenia sa anglického jazyka pomocou binaurálneho systému anglického jazyka, ktorá využíva moderné bzučanie na zvýšenie mozgovej aktivity a zlepšenie osvojovania si nových slov. Táto metóda umožňuje efektívnu výučbu anglického jazyka len za 75 minút týždenne pre ľudí všetkých úrovní a priniesla pôsobivé výsledky v mnohých európskych krajinách.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

tiež skontrolujte:Cardione

Čo sú to diferenciálne fámy?

Percepčný fenomén diferenciálneho šumu objavil Heinrich Wilhelm Dove v roku 1841 a prvýkrát ho opísal vo vedeckej literatúre v roku 1973 .

Vnemová sluchová ilúzia vytvorená diferenciálnym šumom nastáva, keď do každého ucha zasiahnu dva čisté tóny mierne odlišných frekvencií. Tieto dva tóny sú potom spracované v našom mozgu, aby zneli ako tretia frekvencia. Predpokladá sa, že táto tretia frekvencia vyvoláva množstvo účinkov vrátane relaxácie a všímavosti.

Akademický výskum sa zameral na dve hlavné aplikácie diferenciálneho hluku:

1) ako liečba alebo liečba

2) ako náhrada alebo doplnok k užívaniu psychoaktívnych látok (lieky, ktoré ovplyvňujú nervový systém a menia vnímanie, náladu, poznanie alebo správanie).

Binaurálne údery ako terapia

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Štúdie diferenciálneho účinku preukázali pozitívne účinky na úľavu od bolesti, zníženie úzkosti a pamäť. Existujú však protichodné zistenia týkajúce sa jeho vplyvu na koncentráciu.

Napríklad metaanalýza 22 štúdií o účinkoch rôznych mozgových príhod na pamäť, pozornosť, úzkosť a úľavu od bolesti ukázala, že vo všetkých štúdiách bol účinok štatisticky významný a konzistentný. Bol zistený účinok reakcie na dávku, čo znamená, že väčšie vystavenie zvukom zvyšuje ich terapeutickú účinnosť.

Štúdie využívajúce vysokokvalitné dizajny tiež ukázali konzistentné výsledky: v dvojito zaslepenej randomizovanej kontrolovanej krížovej štúdii (zlatý štandard klinických štúdií) diferenciálna inflácia znížila intenzitu bolesti, úzkosť a užívanie liekov proti bolesti u pacientov s chronickou bolesťou v porovnaní s placebom. stimulácia.

Štúdie na zlepšenie pozornosti nepreukázali žiadny účinok .

Differential Rumble je možné umiestniť nad množstvo iných široko používaných terapií založených na digitálnom zvuku, ako je ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response). Rozvíjajúci sa výskum naznačuje, že ASMR môže mať terapeutické výhody pre duševné zdravie, pričom zdôrazňuje širší potenciál digitálnych zvukov.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Alpha Lingmind New: čo to je? Čo robí; Funguje to pre každého?

Americkí vedci vyvinuli novú metódu učenia sa jazykov s názvom Alpha Lingmind New. Cieľom tejto metódy je urobiť učenie jednoduchým a zábavným, aj keď je jazyk zložitý a obsahuje veľa slov. Touto metódou sa naučíte angličtinu jednoducho a efektívne pomocou ľudského mozgu bez ohľadu na vašu jazykovú úroveň.

Alpha Lingmind New je online kurz, ktorý využíva anglický binaurálny systém a zahŕňa učenie sa 5 minút denne. Je vhodný ako pre tých, ktorí nehovoria plynule anglicky, tak aj pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoje jazykové znalosti. Kurz prispieva k zlepšeniu pracovného prostredia a jazykových znalostí bez ohľadu na pohlavie, vek a miesto bydliska.

Kurz je otvorený pre každého, neexistujú žiadne vekové ani rodové obmedzenia. Každý kurz obsahuje jazykovú príručku a 3 CD. Kurz pozostáva z 36 lekcií, z ktorých každá trvá 25 minút. Každá lekcia pozostáva z troch fáz, ktoré zahŕňajú celkovo 1 300 viet alebo 20 000 slov. Celý kurz trvá asi štyri mesiace.

Čo znamenajú jednotlivé fázy učenia?

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Alpha Lingmind New: Čo ma to naučí? Rozsah a predmet

Možno vás bude zaujímať kompletný kurz Alpha Lingmind New. Produkt ponúka širokú škálu užitočných vzdelávacích tém, ktoré možno využiť v každodennom živote, v núdzových situáciách, na cestách a pri koníčkoch. Kompletný zoznam výskumného programu je k dispozícii na webovej stránke výrobcu. Alpha Lingmind New obsahuje 3 CD. Každé CD obsahuje 12 lekcií vo formáte mp3. Súčasťou je Language Power Book, kniha A5 s anglickými cvičeniami. Je rozdelená na časti, ktoré dopĺňajú dialógy a pomôžu jej upevniť si nadobudnuté vedomosti. Nájdete tu aj tri lekcie Binaurálneho systému v angličtine, vo formáte pdf, s podrobným popisom a návodom. Môžete si tiež stiahnuť skripty a preklady dialógov zo zvukových diskov CD.

Recenzie na Alpha Lingmind New

Alpha Lingmind New je renomovaná spoločnosť so skvelými recenziami zákazníkov. Jedinečná technika učenia sa jazykov umožňuje rýchle a efektívne učenie. Mozog sa pripravuje na intenzívne zahriatie, takže lepšie asimiluje informácie, nielen jednotlivé slová, ale aj gramatické pravidlá. Zvuky v pozadí posilňujú získané vedomosti. S Alpha Lingmind New si každý môže zlepšiť svoje jazykové znalosti a rozvíjať svoje záujmy. Nezávislé výskumné centrum ECMP ukázalo, že dobré jazykové znalosti sú pre mnohé firmy výhodou pri nábore zamestnancov.

Recenzie na Alpha Lingmind New sú veľmi pozitívne, veľa ľudí sa naučí angličtinu v priebehu niekoľkých týždňov a sú spokojní s výsledkami. Mnohí zákazníci považovali metódu aplikácie diferenciálneho rozmazania za novú a jedinečnú a kurz považovali za jednoduchý a zábavný. Mnohí tiež naznačili, že by bolo užitočné použiť túto metódu v školách. Celkovo sú recenzie na Alpha Lingmind New veľmi pozitívne a mnohí zákazníci si všimli, že kurz im pomohol naučiť sa a zvládnuť angličtinu dostatočne na to, aby splnili ich pracovné požiadavky.

Kde kúpiť Alpha Lingmind New kurz

Ak máte záujem, kliknite na odkaz nižšie a objednajte si lekciu synchronizovaného bubnovania. Oficiálna stránka distribútora vás presmeruje. Z času na čas sa objavia ponuky. Mali by ste sa mať na pozore pred inými predajnými webmi, ktoré ponúkajú náhrady Alpha Lingmind New , ktoré sú neúčinné alebo vás môžu oklamať o vaše ťažko zarobené peniaze. Nižšie je uvedený odkaz na oficiálnu stránku výrobcu.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Exit mobile version