Cardiotens Plus – funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Cardiotens Plus je možné užívať ako doplnok stravy na lepšiu podporu a podporu zdravých hodnôt krvného tlaku pomocou zdravej výživy , cvičenia a liekov podľa potreby. Perorálna kapsulová receptúra ​​obsahuje celý rad prírodných aktívnych zložiek a môže vám pomôcť dosiahnuť mnohé výhody.

Krvný tlak je spojený s inými zdravotnými problémami. 

Vysoký krvný tlak môže byť prvým príznakom vážneho základného ochorenia. Keď príde pacient s vysokým krvným tlakom, lekári mu skontrolujú moč a funkciu obličiek; urobte elektrokardiogram na kontrolu veľkosti srdca; a hľadajte zmeny v pľúcach.

Stres na krvné cievy spôsobuje, že ľudia s hypertenziou sú náchylnejší na  srdcové choroby, periférne  cievne  choroby  ,   srdcový infarkt  ,  mŕtvicu  ,  ochorenie obličiek  a  aneuryzmy  . V súlade s tým chronické stavy, ako je  cukrovka  , ochorenie obličiek,  spánkové apnoe  a vysoký cholesterol, zvyšujú riziko vzniku vysokého krvného tlaku.

U niektorých žien môže tehotenstvo prispieť k vysokému krvnému tlaku , čo vedie k preeklampsii. Krvný tlak po pôrode sa zvyčajne vráti do normálu do šiestich týždňov. Niektoré ženy, ktoré majú vysoký krvný tlak počas viac ako jedného tehotenstva, však môžu mať s pribúdajúcim vekom vyššie riziko vysokého krvného tlaku a iných kardiovaskulárnych ochorení.

>>> -50% cena – UltraCardio Plus<<<<

krvný tlak
https://www.cdc.gov/bloodpressure/about.htm

Väčšie zníženie systolického krvného tlaku môže znížiť zdravotné riziká.

Jedna veľká štúdia zistila, že zníženie systolického krvného tlaku výrazne pod bežne odporúčanú úroveň tiež významne znížilo kardiovaskulárne príhody a úmrtia u ľudí vo veku 50 a viac rokov s vysokým krvným tlakom.

Keď účastníci štúdie dosiahli cieľovú hodnotu 120 mmHg systolického krvného tlaku – v porovnaní s vyššou cieľovou hodnotou 140 mmHg odporúčanou pre väčšinu ľudí a 150 pre ľudí nad 60 rokov – problémy ako srdcový infarkt, mŕtvica a srdcové zlyhanie sa znížili takmer o tretinu a riziko úmrtia takmer o štvrtinu.

„Toto je dôležitá informácia, pretože môžeme zachrániť viac životov a predísť viacerým úmrtiam, ak budeme u niektorých pacientov udržiavať nízky krvný tlak,“ hovorí doktorka Lynne Braun, zdravotná sestra z Rush Heart Center for Women.

Spoločnosť Braun však upozorňuje, že váš osobný cieľ krvného tlaku závisí od mnohých faktorov vrátane vášho aktuálneho krvného tlaku, životného štýlu, rizikových faktorov, iných liekov, ktoré užívate, a vášho veku. „Každého človeka treba posudzovať individuálne,“ hovorí. “Reálne nemôžeme všetkých znížiť na 120 a pokus o to môže spôsobiť neúmyselné problémy.”

Napríklad môže byť nebezpečné držať staršieho človeka na liekoch, ktoré majú nebezpečné vedľajšie účinky, ako sú diuretiká (tabletky na odvodnenie), ktoré môžu u starších ľudí spôsobiť dehydratáciu a závraty.

Môžu sa vyskytnúť aj ďalšie problémy s užívaním viacerých liekov, ako sú náklady a dodržiavanie predpisov.

Zrátané a podčiarknuté: Ak máte vysoký krvný tlak, poraďte sa so svojím lekárom o tom, aký  by mal byť váš  cieľ a ako ho najlepšie dosiahnuť.

>>> -50% cena – UltraCardio Plus<<<<

Čo je Cardiotens Plus

Cardiotens Plus  je  doplnok stravy  , o ktorom sa v posledných mesiacoch hovorí najmä v prípade, keď hľadáte zdroj prirodzenej podpory pre dobrý  krvný tlak  a z toho vyplývajúce obehové a cievne funkcie. Prípravok je dostupný v praktických kapsulách na perorálne podanie a je tiež obzvlášť vhodný na prepravu mimo domova.

Čo si myslia zákazníci, ktorí sa už rozhodli pre CardiotensPlus? Aké sú podmienky nákupu, predajná cena a výhody, ktoré možno získať z užívania doplnku stravy? Na tejto stránke nájdete tieto odpovede a oveľa viac o úplne novom Cardiotens Plus !

Cardiotens Plus

Cardiotens Plus: kedy užívať doplnok stravy?

Cardiotens Plus je doplnok stravy  , ktorý musí byť integrovaný so zdravým životným štýlom, pravidelnou výživou, fyzickou aktivitou a liekmi (ak je diagnostikovaná hypertenzia), aby sa podporil dobrý krvný tlak  a  následne obehové funkcie, vazodilatácia, celkový cholesterol a Ldl sval. funkcie. 

Produkt je možné zakúpiť vo formátoch s obsahom  30 kapsúl  bez lekárskeho predpisu, s malými a kompaktnými rozmermi pre tých, ktorí hľadajú doplnok stravy, ktorý by mohli užívať aj na cestách mimo domova. Kapsuly sa v kombinácii s veľkým množstvom vody ľahko prehĺtajú, obsahujú množstvo prírodných účinných látok, ktoré telo vo väčšine prípadov dobre znáša a nepredstavujú riziko preťaženia obličiek a pečene. Z toho, čo sme sa dozvedeli, možno Cardiotens Plus považovať za dôležitý doplnok stravy, ktorý je primárne určený na zlepšenie kondície a krvného tlaku.

>>> -50% cena – UltraCardio Plus<<<<

Zvládnu to muži a ženy?

Nový Cardiotens Plus môžu užívať ženy a muži, ktorí hľadajú prirodzenú receptúru, ktorú začlenia do návykov zdravého životného štýlu, výživy a pravidelnej fyzickej aktivity. V niektorých prípadoch je možné doplnok stravy kombinovať aj s antihypertenzívnou liečbou na podporu dobrých hodnôt krvného tlaku.

Súvisiace články: Cardioxil

Cardiotens Plus

Aktívne zložky Cardiotens Plus

Cardiotens Plus ponúka svojim príjemcom prirodzenú receptúru, ktorá vylučuje pridávanie iných agresívnych a nebezpečných látok pre dobré fungovanie organizmu. Kapsuly obsahujú nasledujúce účinné látky:

  • Extrakt z červených ríbezlí 
  • Extrakt z hroznových jadierok 
  • Extrakt z olivových listov 
  • Kyselina listová 
  • Výťažok z listov hlohu 
  • Suchý extrakt z ibišteka 

>>> -50% cena – UltraCardio Plus<<<<

Vlastnosti, fungovanie a výhody receptúry CardiotensPlus

Nové prírodné zloženie koncentrované v kapsulách Cardiotens Plus môže byť prospešné v mnohých smeroch. Pre získanie všetkých benefitov popísaných výrobcom je dôležité užívať kapsuly ako doplnok k správnej strave a životospráve, fyzickej aktivite a užívaniu liekov podľa predpisu lekára.

Cardiotens Plus môže prispievať k  normalizácii krvného tlaku a Ldl cholesterolu, správnemu fungovaniu krvného obehu  a ciev, vstrebávaniu živín, k zdravej funkcii svalov. 

Ako užívať Cardiotens Plus

Nové Cardiotens Plus je možné užívať denne, ako to odporúča výrobca v príbalovom letáku alebo informácii na zadnej strane obalu. Kapsuly sa majú užívať spolu s pohárom vody a treba sa vyhnúť predávkovaniu. Doplnok stravy nemôže v žiadnom prípade nahradiť medikamentóznu terapiu v prípade hypertenzie.

Cardiotens Plus

Cardiotens Plus názory a recenzie

” Urobil som Cardiotens Plus popri liečebných procedúrach na podporu dobrého stavu môjho krvného tlaku a hodnôt cholesterolu a cítil som sa naozaj dobre.”

„Ako doplnok stravy k liečebným procedúram v boji proti hypertenzii som si vybral Cardiotens Plus . Jeho prírodné zloženie odporúčam každému.“

>>> -50% cena – UltraCardio Plus<<<<

Zakúpenie pôvodnej verzie Cardiotens Plus: oficiálna predajná stránka a cena

Aby ste si boli istí, že si kúpite originálnu verziu receptúry Cardiotens Plus , musíte si kapsuly zakúpiť na  oficiálnej stránke výrobcu  , kde sú dostupné so  zľavou 50 % z ceny balenia.

1 thought on “<strong>Cardiotens Plus</strong> – funguje to? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť”

Leave a Comment