DiaformRX
– funguje to? Negatívne názory, Fórum, Lekáreň, Cena


DiaformRX
 – Aká je rovnováha cukru ? Cukrovka je zdravotný stav, ktorý postihuje milióny ľudí na celom svete. Len v Spojených štátoch amerických má cukrovku viac ako 100 miliónov ľudí a cukrovka často progreduje kvôli vysokému obsahu cukru v strave priemerného dospelého človeka. Rovnako ako Covid sa stal globálnou pandémiou s viac ako 400 miliónmi ľudí, ktorí trpia problémami s hladinou cukru v krvi.

Aj keď bolo vyvinuté množstvo liekov na predpis a voľne predajných doplnkov na boj proti tomuto stavu,  všetky majú jednu  veľkú nevýhodu. Namiesto toho, aby riešili hlavnú príčinu problému, zameriavajú sa na zmiernenie symptómov. Aby to napravili,  väčšina diabetických pacientov sa uchyľuje k obmedzeniu príjmu potravy, čo spôsobuje, že sa cítia slabí a majú nedostatok energie. 


DiaformRX
 je jedným z najnovších doplnkov, ktorý sľubuje, že poskytne dlhšie trvajúce účinky pri cukrovke typu 2. Dosahuje to normalizáciou produkcie inzulínu, udržiavaním hladiny cukru v krvi pod kontrolou. Inými slovami, doplnok má potenciál zvrátiť cukrovku. 

V tomto článku sa pozrieme na to, čo je DiaformRX, ako funguje, aké zložky obsahuje a či je jeho použitie bezpečné alebo nie. 

>>> -50% cena – oficiálna stránka<<<<

Diaformrx

Aká je normálna hladina glukózy v krvi?

Odpoveď na otázku, aká je normálna hladina glukózy v krvi, je nasledovná:

Normálna hladina cukru v krvi nalačno
Normálna pre ľudí bez cukrovky: 70 – 99 mg/dl (3,9 – 5,5 mmol/l)
Oficiálne odporúčanie American Diabetes Association  (ADA) pre ľudí s cukrovkou: 80 – 130 mg/dl (4,4 – 7,2 mmol)/ L)

Normálna hladina cukru v krvi 2 hodiny po jedle
Normálna hladina pre ľudí bez cukrovky: menej ako 140 mg/dl (7,8 mmol/l)

Oficiálne odporúčanie ADA pre ľudí s cukrovkou  : menej ako 180 mg/dl (10,0 mmol/l)

Normálny  HbA1c
pre ľudí bez cukrovky: menej ako 5,7 % Oficiálne odporúčanie ADA pre ľudí s cukrovkou: menej ako 7,0 %.

Pozri: Cardiotens Plus

>>> -50% cena – oficiálna stránka<<<<

Glukóza v krvi a cukrovka

Ak máte cukrovku, možno sa pýtate (alebo ste sa niekedy zamýšľali), aká by mala byť hladina glukózy (cukru) v krvi?

Dúfam, že váš lekár, zdravotná sestra, asistent lekára alebo osoba, ktorá vám diagnostikovala túto otázku, odpovedala na túto otázku. Bohužiaľ, nie každý má glukózové ciele. Alebo v niektorých prípadoch to mohlo byť už dávno a odvtedy ste boli zabudnutí. Nebojte sa, všetko preberieme!

Čo je to vlastne hladina glukózy v krvi?

Krvná glukóza alebo cukor je cukor nachádzajúci sa v krvi. Pochádza z jedla, ktoré jete: Potraviny obsahujúce sacharidy ako chlieb, cestoviny a ovocie sú hlavnými zložkami glukózy v krvi.

Bunky v našom tele potrebujú glukózu na energiu a všetci potrebujeme energiu na pohyb, myslenie, učenie a dýchanie. Mozog, ktorý je riadiacim centrom, využíva približne polovicu všetkej energie glukózy v tele.

>>> -50% cena – oficiálna stránka<<<<

Čo je DiaformRX?


DiaformRX
 je 100% prírodný doplnok stravy
  , ktorý tvrdí, že zvráti cukrovku 2. typu udržiavaním zdravých hladín cukru v krvi a predchádzaním akýmkoľvek výkyvom. 

Jednou z hlavných príčin cukrovky je vysoká hladina glukózy. DiaformRX používa zmes bylinných extraktov na prirodzenú rovnováhu a kontrolu hladiny cukru v krvi. To pomáha predchádzať zhoršeniu cukrovky a v niektorých prípadoch to môže natrvalo zvrátiť.

Výrobca najmä tvrdí, že DiaformRX rieši štyri  hlavné oblasti  :

  • Vyrovnajte hladinu cukru v krvi
  • Zvýšte zdravie pankreasu
  • Detoxikuje pečeň
  • Znížte chute na nezdravé a sladké jedlá .

Doplnok navyše  obsahuje rastlinný zdroj inzulínu, vďaka čomu je sebestačný. Môžete ho teda užívať samostatne bez pridávania inzulínu alebo iných liekov na cukrovku. Zloženie je úplne bez akýchkoľvek škodlivých chemikálií alebo konzervačných látok, vďaka čomu je bezpečné a vysoko účinné.

Hoci je doplnok primárne určený pre ľudí s problémami s hladinou cukru v krvi, z jeho užívania môže profitovať každý.

>>> -50% cena – oficiálna stránka<<<<

Diaformrx

Aké sú zložky DiaformRX?

Všetky zložky v DiaformRX sú  prírodného pôvodu a klinicky testované  a pripravené v laboratóriu certifikovanom FDA. Preto sú bezpečné a účinné pri znižovaní hladiny cukru v krvi.

Najdôležitejšie z nich sú uvedené nižšie  .

Koreň balónového kvetu

Koreň balónového kvetu sa široko pestuje na Sibíri a v Japonsku a je známe, že má silné protizápalové a bolesť uľavujúce vlastnosti. Podľa výsledkov výskumu Výskumného ústavu potravinárskeho dokáže znížiť hladinu triacylglycerolu (FAT) v pečeni, čo zase môže zlepšiť produkciu inzulínu. 

Existujú štúdie, ktoré tiež ukazujú, že môže pomôcť pri chudnutí a zároveň pomáha bojovať proti priberaniu. Ďalšie potenciálne prínosy extraktu zahŕňajú zlepšenie zdravia srdca, zrýchlený metabolizmus, znížený krvný tlak, ochranu pečeňových buniek a ďalšie kardiovaskulárne výhody.

Extrakt z koreňa sladkého drievka

Extrakt z koreňa sladkého drievka je ďalšou bylinkou, ktorá pomáha telu dosiahnuť zdravú hladinu glukózy v krvi a zároveň podporuje chudnutie a chudnutie. Výskum tiež ukazuje, že má silné protizápalové a antioxidačné vlastnosti a pomáha stimulovať zdravie pečeňových buniek, čím napomáha tráveniu.

Extrakt z koreňa Astragalus

Astragalus sa v Číne používa po stáročia ako tradičný liek. Verí sa, že poskytuje mnoho zdravotných výhod. Niektoré z nich zahŕňajú zníženie hladiny cukru v krvi a zlepšenie metabolizmu cukrov, ak sa používajú v doplnkoch stravy. Výskum tiež ukazuje, že vám môže pomôcť schudnúť.

koreň divokého jamu

Divoký koreň yam obsahuje zlúčeninu nazývanú dioskoretin, ktorá pomáha telu normalizovať hladinu cukru v krvi. Slúži tiež ako hypoglykemické činidlo, čo znamená, že sa môže použiť na liečbu cukrovky. Má tiež silné protizápalové vlastnosti, ktoré sa môžu ukázať ako užitočné pri liečbe artritídy. Ženy, ktoré sa zakorenia, môžu tiež zaznamenať zvýšenú produkciu estrogénu.

Výťažok zo schizandry

Schizandra je jedinečná rastlina, ktorá obsahuje bobule s rôznymi príchuťami – sladká, horká, kyslá, slaná – zároveň. Je široko pestovaná v Číne a obohatená o lignany. Niekoľko štúdií ukazuje, že lignany sú silným posilňovačom imunity. Ovocie je tiež známe, že pomáha pri glukózovej tolerancii, potení, kašli, strese, duševnom zdraví a celkovej pohode.

Extrakt z tuleňa šalamúnového

Tuleň šalamúnsky, ktorý je tiež známy ako „liečivá rastlina“, je vysoko obohatený o polyfenolické zlúčeniny, ktoré sú zodpovedné za jeho hojivé a protizápalové vlastnosti. Môže tiež pomôcť zlepšiť metabolizmus cukru a liečiť symptómy súvisiace s cukrovkou.

Čínsky stredoškolský ovocný extrakt

Extrakt z lýcea sa po stáročia používa na liečbu symptómov spojených s cukrovkou. Obsahuje prírodný enzým, ktorý pomáha odstraňovať zrazeniny. Štúdie ukazujú, že môže byť aj účinnou terapiou na poškodenie živých organizmov spôsobené stravou. Môže tiež pomôcť znížiť krvný tlak a dĺžku trvania ochorenia. Ovocie je známe aj ako buxus. 

Extrakt z listov moruše

Štúdie ukazujú, že tento list môže pomôcť znížiť trávenie a vstrebávanie sacharidov, čo môže pomôcť kontrolovať hladinu cukru v krvi. Pomáha tiež posilniť imunitný systém a funkciu mozgu a redukovať zápaly kĺbov. 

Ďalšie zložky DiaformRX, ktoré stoja za zmienku, sú:

  • Pikolinát chrómu
  • Výťažok z koreňa Eleuthero
  • Extrakt zo stonky pastierskej peňaženky
  • Extrakt zo semien ostropestreca mariánskeho.

>>> -50% cena – oficiálna stránka<<<<

Ako funguje rovnováha cukru? Aký dobrý je účinok DiaformRX na chudnutie?

DiaformRX funguje predovšetkým  tak, že pomáha telu  produkovať inzulín. Je to dôležité, pretože  nedostatočná produkcia inzulínu je hlavnou príčinou cukrovky. Preto, keď sa produkuje dostatok inzulínu, hladina cukru v krvi zostáva v zdravom rozmedzí a nehrozí niekoľko komplikácií spojených s vysokou hladinou cukru v krvi. Dobrá vec na rovnováhe cukru je, že je založená iba na bylinných extraktoch, ktoré obnovujú zdravú hladinu cukru a metabolizmus. Chuť na cukor je tiež potlačená, aby sa zabránilo budúcim skokom glukózy.

Ďalšia  vec, ktorú DiaformRX robí , je detoxikácia pečene, ktorá zabraňuje hromadeniu toxínov. Robí to tak, že sa zameriava na mastné kyseliny už nahromadené v okolí orgánu a uvoľňuje ich. Stukovatenie pečene môže okrem iného viesť k zvýšenej produkcii inzulínu pankreasom, čo následne vedie k situácii, keď sa nadbytok inzulínu zachytí v pečeni a spôsobí rôzne ochorenia. 

Okrem   normalizácie hladiny cukru v krvi môže DiaformRX pomôcť lepšie fungovať pečeň a pankreas  .

Ako dlho bude trvať, kým DiaformRX začne fungovať?

DiaformRX má úžasné výsledky už v prvom mesiaci používania. Nečakajte teda, že to bude fungovať aj v noci. Dajte mu nejaký čas, aby urobil svoju prácu  hľadaním akýchkoľvek zmien hladiny cukru v krvi. 

Presnú dobu pôsobenia produktu ovplyvňuje niekoľko faktorov.

  • Medzi ne patrí okrem iného cvičenie, genetika, hladiny hormónov a strava.
  • Niektorí používatelia však môžu zaznamenať pokles hladiny cukru v krvi v priebehu niekoľkých týždňov, zatiaľ čo niektorí môžu čakať až mesiac alebo dva, kým uvidia skutočnú zmenu.

Vo všeobecnosti  výrobca odporúča  používať produkt 30-60 dní pred vydaním hodnotenia. 

>>> -50% cena – oficiálna stránka<<<<

Diaformrx

Výsledky hodnotenia a klinických štúdií DiaformRX 2023 : Je bezpečné ho používať?

Napríklad v roku 2012   sa zistilo, že jedna z mnohých zložiek, extrakt z koreňa sladkého drievka , obsahuje amorfrutín, ktorý dokáže znížiť hladinu cukru v krvi aktiváciou jadrového receptora známeho ako PparY. Podobne štúdia na Gymneme zistila, že dokáže potlačiť túžbu po sladkých jedlách, čo následne znižuje riziko prudkého nárastu hladiny cukru v krvi. Existuje tiež veľa štúdií, ktoré ukazujú, že konzumácia 200 mg až 400 mg kyseliny gymnemovej môže znížiť absorpciu glukózy v čreve.

Ďalšia  zložka doplnku, borievka, tiež preukázala, že znižuje hladinu cukru v krvi a zabraňuje budúcim skokom.

Mohli by sme pokračovať donekonečna. A čo je najdôležitejšie, DiaformRX je plný ingrediencií, ktoré sú podložené  klinickými štúdiami a testované  v zariadeniach schválených FDA a GMP. Ukázalo sa, že sú účinné pri znižovaní hladiny cukru v krvi. Existujú tisíce referencií a online recenzií, ktoré to dokazujú.

Recenzie DiaformRX na internete a fórach ako

Recenzie DiaformRX na produkt a ďalšie online platformy sociálnych médií boli  väčšinou pozitívne. V skutočnosti je odporúčaný mnohými Redditormi na liečbu cukrovky, a to preto, že nie je taký drahý ako iné lieky a nemá žiadne vážne vedľajšie účinky. Viac ako 90 % zákazníkov uviedlo, že sú spokojní s účinkami získanými pri používaní doplnku.

Oficiálne  má DiaformRX  tiež skvelé recenzie  , najmä medzi pacientmi s cukrovkou v Spojenom kráľovstve. Mnohí tvrdili, že pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi pod kontrolou a zlepšuje celkové zdravie. 

Takže všeobecný konsenzus na internete je, že DiaformRX FUNGUJE!

Leave a Comment