GoldRevive, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť♂

GoldRevive je krém proti vráskam , ktorý bol vytvorený na zníženie viditeľných známok starnutia pleti. Pravidelné používanie krému Gold-Revive môže pomôcť vyhladzovať vrásky a jemné linky, zanecháva pokožku pevnejšiu a omladenú.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Je starnutie pleti genetické?

Je starnutie do značnej miery genetické, alebo máme svoje vrásky pod kontrolou ?

To je otázka, ktorú sme si všetci kládli. Ak ste sa niekedy pozreli na svojich rodičov a povedali ste si: “Budem sa im podobať, keď vyrastiem?” Určite nie ste sami. Koniec koncov, výskum naznačuje, že vaša DNA ovplyvňuje vašu pokožku.

Jedna štúdia ukazuje, že z viac ako 25 000 génov v našom tele  asi 1 500 ovplyvňuje  zdravie a vzhľad našej pokožky. Výskum v oblasti genetiky pokožky tiež ukázal, že existuje asi 8 hlavných spôsobov starnutia pokožky a každá funkcia reaguje na naše špecifické gény.

Realita je taká, že všetko od kŕčových žíl až po ochabnutú pokožku a zmenu farby súvisí s našimi génmi. Niektorí ľudia si preto začínajú všímať vrásky už po dvadsiatke; iní si všimnú problémy až oveľa neskôr.

Je starnutie pleti genetické?

https://www.lazeo.com/be-en/needs/facial-wrinkles/embed/?embed=true

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Do akej miery je starnutie pleti podmienené geneticky?

Genetické teórie starnutia uvádzajú, že dĺžka života a spôsob starnutia do značnej miery závisia od  zdedených génov  . Základom tohto presvedčenia je, že segmenty DNA sa nachádzajú na koncoch chromozómov (nazývaných teloméry). Určujú životaschopnosť bunky.

Ako starneme, teloméry sa skracujú, keď sa bunky delia.

Stojí za zmienku, že genetická teória starnutia je len jedným z predpokladov o tom, ako starneme, na základe poznatkov o DNA. Špecialisti tiež poznamenávajú, že starnutie môže byť ovplyvnené mnohými ďalšími faktormi, ako je postupná strata kolagénu v tele, vystavenie rôznym ochoreniam atď.

Je ťažké s istotou povedať, ako funguje ľudské telo. Vieme však, že koža sa časom postupne zhoršuje. Čím viac starneme, tým viac elastínu strácame. Bunky sa nereplikujú tak rýchlo a nakoniec si začnete všimnúť nejaké „opotrebenie“.

Ak teda veríme, že pružnosť a odolnosť našej pokožky  súvisí s našou genetikou  – môžeme naozaj urobiť niečo pre spomalenie známok starnutia?

Áno Pane! Glamilips

Je dôležité pochopiť, aká je vaša genetická predispozícia, keď starnete, a podniknúť kroky na správnu starostlivosť o vašu pokožku. Vonkajšie faktory, ako je UV žiarenie, znečistenie, vietor a vystavenie poškodeniu, môžu urýchliť proces starnutia.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako je to s pokožkou, je to dané geneticky?

Vaša genetická výbava má priamy vplyv na to, ako pomaly alebo rýchlo sa vaša pokožka začne vráskavať a meniť. Existujú aj niektoré kožné ochorenia, ktoré sa môžu prenášať geneticky. Napríklad neurofibromatóza, ichtyóza, epidermolysis bullosa a albinizmus sú ovplyvnené genetickými faktormi.

A čo je najdôležitejšie, nikdy nie je  zaručené, že sa nakazíte chorobou  .

Vykonaním genetického testu, ktorý sa zameriava na zdravie pokožky, môžete získať hlbší prehľad o  faktoroch,  voči ktorým ste zraniteľnejší. Pochopenie toho, či máte genetickú predispozíciu na zápaly, vrásky alebo zmenu farby, vám môže pomôcť urobiť pozitívne zmeny vo vašej každodennej rutine. Čím skôr zapracujete na svojej stratégii proti starnutiu, tým lepšie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo to je GoldRevive a na čo to je?

GoldRevive je krém špeciálne vyvinutý na boj proti vráskam na pleti. Jeho zloženie obsahuje prírodné a účinné zložky, ktoré pomáhajú redukovať výskyt vrások pre hladšiu a omladenú pleť.

Zamýšľané použitie

GoldRevive odporúča sa použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Na redukciu a prevenciu výskytu vrások a jemných liniek na tvári.
 • Ako súčasť vašej rutiny starostlivosti o pleť, aby bola kyprá a omladená.
 • Po očistení a tonizácii pleti ako príprava na aplikáciu iných kozmetických prípravkov.
 • Pred spaním nechajte produkt pôsobiť cez noc a maximalizujte jeho výhody.
 • Ako doplnkové ošetrenie na zlepšenie vzhľadu existujúcich vrások a podporu mladšieho vzhľadu.
 • Ako preventívne opatrenie pre mladých ľudí, ktorí si chcú udržať pokožku v dobrom stave a oddialiť príznaky starnutia.

Ako to funguje GoldRevive?

GoldRevive je inovatívna kúra proti vráskam, ktorá pôsobí niekoľkými spôsobmi na zlepšenie vzhľadu pleti:

 1. Intenzívna hydratácia: Vzorec GoldRevive obsahuje hydratačné zložky, ktoré zaisťujú hĺbkovú hydratáciu pokožky, pomáhajú vyhladzovať vrásky a jemné linky.
 2. Kolagénová stimulácia: Tento produkt je navrhnutý tak, aby stimuloval produkciu kolagénu, proteínového kľúča k udržaniu pružnosti a pevnosti pokožky. Kolagén pomáha vypĺňať a vyhladzovať vrásky, čím zlepšuje celkovú textúru pokožky.
 3. Výživa a antioxidanty: GoldRevive obsahuje živiny a antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi, ktoré môžu urýchliť proces starnutia a prispieť k tvorbe vrások.
 4. Zlepšená elasticita: Kombináciou aktívnych zložiek pomáha produkt zlepšiť elasticitu pokožky, čím jej umožňuje znovu získať pevnosť a mladistvý vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ingrediencie GoldRevive (zloženie)

Tu je zoznam ingrediencií GoldRevive Krém proti vráskam:

 • Koncentrovaný slimačí sliz: Slimačí sliz obsahuje kombináciu živín a bioaktívnych zlúčenín vrátane kyseliny glykolovej, elastínu a kolagénu, ktoré preukázateľne zlepšujú hydratáciu pokožky, pružnosť a celkový vzhľad.
 • Kyselina hyalurónová : Kyselina hyalurónová je známa svojou schopnosťou zadržiavať vlhkosť v pokožke, pomáha ju udržiavať hydratovanú a jemnú. Ukázalo sa tiež, že kyselina hyalurónová znižuje výskyt vrások a jemných liniek. Štúdie ukazujú, že môže podporovať produkciu kolagénu a elastínu, ktorý podporuje elasticitu pokožky.
 • Extrakt z Centella Asiatica : Centella Asiatica je liečivá rastlina známa svojimi regeneračnými a antioxidačnými vlastnosťami. Štúdie ukázali, že extrakt z Centella asiatica môže stimulovať syntézu kolagénu a zlepšiť hojenie pokožky. Tiež sa spája s protizápalovými vlastnosťami a schopnosťami redukovať vrásky.
 • Vitamíny C + E: Kombinácia vitamínov C a E má antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi a UV žiarením. Štúdie ukázali, že tieto vitamíny môžu stimulovať syntézu kolagénu, zlepšiť hydratáciu a znížiť viditeľné známky starnutia, ako sú vrásky a starecké škvrny.

Riziká, účinnosť, výhody GoldRevive

Krém proti vráskam GoldRevive ponúka nasledujúce výhody:

 • Redukuje vrásky a linky: Revitalizačné zloženie GoldRevive pomáha redukovať výskyt vrások a liniek na pokožke pre hladšiu a mladšie vyzerajúcu pleť.
 • Hydratačný a vyživujúci: Krém s bohatým zložením poskytuje intenzívnu hydratáciu a výživu, zanecháva pleť hydratovanú, sviežu a žiarivú.
 • Zlepšená elasticita pokožky: Aktívne zložky GoldRevive pomáhajú zvyšovať elasticitu pokožky, vďaka čomu je pevnejšia a odolnejšia voči novým vráskam.
 • Ochrana pred poškodením: Krém GoldRevive obsahuje aj antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a poškodením životného prostredia.
 • Dlhodobé výsledky: Pravidelné používanie GoldRevive môže viesť k dlhodobým výsledkom, ktoré vám pomôžu udržať vašu pleť dlho mladú a krásnu.
 • Prírodné zložky: Krém GoldRevive pozostáva z vysoko kvalitných prírodných zložiek, vďaka čomu je jeho použitie bezpečné a vhodné pre rôzne typy pleti.
 • Jednoduché použitie: Krém sa ľahko nanáša na pokožku a rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný ani lepkavý film.
 • Certifikovaný výrobok: GoldRevive spĺňa normy a požiadavky Európskej únie a je certifikovaným výrobkom, ktorý zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

GoldRevive spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Hoci je použitie GoldRevive vo všeobecnosti bezpečné, vezmite prosím na vedomie, že môžu existovať určité kontraindikácie alebo preventívne opatrenia, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Niektoré možné kontraindikácie sú uvedené nižšie:

 • Alergie: Ak máte známu alergiu na niektorú zo zložiek krému GoldRevive , odporúča sa vyhnúť sa jeho použitiu, aby ste predišli nežiaducim reakciám. Pred nanesením prípravku na celú tvár je dôležité prečítať si zloženie a vykonať náplasťový test.
 • Citlivosť pokožky: Niektorí ľudia môžu mať citlivejšiu pokožku ako iní, čo môže spôsobiť podráždenie alebo začervenanie pri používaní lokálnych produktov. Ak máte citlivú pokožku, odporúča sa otestovať produkt na malej ploche pokožky pred aplikáciou na celú tvár, aby ste mohli posúdiť možné reakcie.
 • Preexistujúce zdravotné ťažkosti: Ak trpíte akýmikoľvek kožnými chorobami alebo špecifickými zdravotnými problémami, odporúča sa, aby ste sa pred použitím GoldRevive poradili s dermatológom alebo lekárom. Budú schopní posúdiť, či je produkt pre vás vhodný a či existujú možné interakcie s inými liečbami alebo liekmi, ktoré užívate.

Vedľajšie účinky

GoldRevive je vo všeobecnosti dobre tolerovaný, avšak v zriedkavých prípadoch sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky alebo nežiaduce reakcie. Tu sú niektoré možné vedľajšie účinky:

 • Podráždenie alebo začervenanie: Niektorí ľudia môžu po použití GoldRevive pociťovať podráždenie, začervenanie alebo pálenie pokožky . Môže to byť spôsobené individuálnou citlivosťou pokožky alebo alergickou reakciou na niektorú zo zložiek. Ak tieto príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, odporúča sa prerušiť používanie prípravku a poradiť sa s dermatológom.
 • Suchosť alebo šupinatenie: V niektorých prípadoch môže používanie produktov lokálnej starostlivosti o pleť, ako je GoldRevive , spôsobiť suchú alebo šupinatú pokožku. Ak sa u vás vyskytnú tieto vedľajšie účinky, môžete skúsiť znížiť frekvenciu ich používania alebo použiť ďalší zvlhčovač, aby ste ich potlačili. Ak príznaky pretrvávajú, odporúča sa vyhľadať lekársku pomoc.
 • Alergické reakcie: Hoci sú zriedkavé, u niektorých ľudí sa môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú zo zložiek GoldRevive . To sa môže prejaviť ako svrbenie, opuch, žihľavka alebo ťažkosti s dýchaním. Ak dôjde k alergickej reakcii, okamžite prestaňte výrobok používať a vyhľadajte lekársku pomoc.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako užívať, ako užívať

Pre správne používanie krému proti vráskam GoldRevive sa odporúča postupovať podľa týchto krokov:

 • Očistite a osušte si tvár: Pred aplikáciou krému sa uistite, že je vaša tvár čistá a suchá. Na odstránenie nečistôt a zvyškov make-upu môžete použiť bežný čistiaci prostriedok na tvár.
 • Naneste malé množstvo krému: Naneste malé množstvo krému GoldRevive na končeky prstov. Pamätajte, že zvyčajne potrebujete len malé množstvo na pokrytie celej tváre a krku.
 • Krém nanášajte jemnými pohybmi: Krém rovnomerne rozotrite na pokožku jemnými pohybmi smerom nahor. Zamerajte sa najmä na miesta s vráskami alebo jemnými linkami.
 • Jemne vmasírujte: Prstami vmasírujte krém do pokožky krúživými pohybmi. To pomôže podporiť vstrebávanie a krvný obeh.
 • Vyhnite sa očnému okoliu: Neaplikujte krém priamo na očné okolie, pretože pokožka v týchto oblastiach je jemnejšia. Namiesto toho použite špeciálny produkt na očné kontúry.
 • Nechajte krém vstrebať: Pred aplikáciou ďalších produktov alebo make-upu na tvár počkajte, kým sa krém úplne nevstrebe.
 • Používajte podľa pokynov: Dodržujte pokyny výrobcu týkajúce sa frekvencie používania. Vo všeobecnosti sa odporúča aplikovať GoldRevive raz alebo dvakrát denne, v závislosti od vašich potrieb a preferencií.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Účinok používania GoldRevive

Používanie GoldRevive môže pokožke priniesť množstvo priaznivých účinkov. Nižšie je uvedený zoznam možných účinkov, ktoré možno dosiahnuť pravidelným používaním krému:

 • Redukuje vrásky a jemné linky: GoldRevive je vyvinutý tak, aby pomáhal redukovať výskyt vrások a jemných liniek na pokožke. Aktívne zložky ako kyselina hyalurónová a koncentrovaný slimačí sliz môžu pomôcť vyhladiť a vyplniť vrásky, a tým zlepšiť celkový vzhľad pokožky.
 • Hĺbková hydratácia: Krém je navrhnutý tak, aby poskytoval intenzívnu hydratáciu pokožky. Ingrediencie ako kyselina hyalurónová a vitamíny C a E pomáhajú udržiavať vlhkosť a zanechávajú pokožku jemnú, pružnú a žiarivú.
 • Zlepšená elasticita pokožky: GoldRevive môže pomôcť zlepšiť elasticitu pokožky, vďaka čomu vyzerá pevnejšie a tónovanejšie. Čiastočne sa to deje stimuláciou produkcie kolagénu a elastínu, čo sú zložky potrebné na udržanie elasticity a pevnosti pokožky.
 • Podpora regenerácie buniek: Ukázalo sa, že určité zložky prítomné v GoldRevive , ako napríklad extrakt z centella asiatica, majú regeneračné a hojivé vlastnosti. Tieto zložky môžu pomôcť regenerovať bunky a opraviť poškodenú pokožku.
 • Zlepšenie celkového vzhľadu pokožky: Pravidelné používanie GoldRevive môže zlepšiť celkový vzhľad pokožky. To môže zahŕňať rovnomernejší tón, hladšiu textúru a obnovenú žiarivosť.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Vždy som hľadala vysokokvalitné produkty starostlivosti o pleť a nedávno som objavila GoldRevive , úžasný krém. Odkedy som ho začala používať, všimla som si veľký rozdiel v stave mojej pleti. Vrásky a jemné linky boli citeľne zredukované a moja pleť je hladšia a pevnejšia. Veľmi sa mi páči aj hĺbková hydratácia, ktorú tento produkt poskytuje. Moja tvár vyzerá žiarivejšie a omladenejšie. S výsledkami som veľmi spokojný a odporúčam ho každému, kto chce účinnú liečbu v boji proti známkam starnutia. GoldRevive je môj nový spojenec v boji proti vráskam. Milujem ho!”

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s GoldRevive , úžasným moshchin krémom, ktorý používam. Ako starneme, je prirodzené, že sa na našej pokožke vytvárajú vrásky a jemné linky. Ale vďaka GoldRevive som si všimol citeľné zlepšenie vzhľadu mojej tváre. Vrásky sa vyhladili a moja pleť pôsobí pevnejšie a žiarivejšie. Páči sa mi ľahká textúra a rýchle vstrebávanie tohto krému. Navyše jeho hydratačné zloženie nechalo moju pokožku jemnú a vyživenú. S výsledkami som spokojný a odporúčam ho každému, kto chce účinne bojovať s príznakmi starnutia. GoldRevive je pre mňa skutočný objav.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Leave a Comment