Softisenil, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Softisenil gél je prípravok určený na účinný boj proti mykóze kože a nechtov. Softisenil je vysoko odporúčaný antimykotický gél, ktorý pomáha eliminovať príznaky plesní a podporuje rýchle zotavenie.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

Čo je pleseň nechtov?

Pleseň nechtov je najčastejšou infekciou nechtov  a predstavuje približne 50 % všetkých konzultácií súvisiacich s ochoreniami nechtov. Pleseň nechtov bola hlásená ako ochorenie závislé od pohlavia a veku, častejšie u mužov a u oboch pohlaví sa zvyšuje s vekom. U starších ľudí môže výskyt plesní nechtov presiahnuť 40 %. Predisponujúce faktory zahŕňajú diabetes, ochorenie periférnych artérií a imunosupresiu spôsobenú HIV alebo imunosupresívami.

Pleseň nechtov je bežnejšia pri nechtoch na nohách. Huby  , ktoré spôsobujú  pleseň nechtov  , môžu byť niekoľkých typov, vrátane kvasiniek, dermatofytov a plesní. Takmer vo všetkých prípadoch spôsobujú plesne nechtov dermatofyty, ktoré napádajú nielen nechty, ale aj pokožku  a  vlasy, teda tkanivá obsahujúce keratín.

Pleseň nechtov sa vyznačuje  výskytom bielych, žltých alebo čiernych škvŕn  na okraji alebo spodnej časti nechtu v blízkosti kutikuly. Ako choroba postupuje, škvrny sa šíria a pokrývajú celý povrch nechtu. Infekcia kolonizuje necht, čo spôsobuje jeho oddelenie, zmäknutie a deformáciu. Keďže ide o infekčné ochorenie, je nákazlivé a môže sa šíriť na zvyšok nechtov tej istej osoby a na iných ľudí prostredníctvom povrchov kontaminovaných hubami alebo spórami húb.

Druhy nechtovej huby

V závislosti od časti nechtu  postihnutého onychomykózou  sa môže rozdeliť na rôzne typy. Pleseň nechtov môže infikovať len jeho povrch, matricu, ktorá ovplyvňuje rast nechtu, nechtovú platničku, alebo sa môže rozšíriť na nechtové lôžko (časť prsta alebo prsta pokrytá nechtom). V súčasnosti sa onychomykóza delí na sedem rôznych typov: distálna a laterálna subungválna onychomykóza, povrchová biela alebo čierna onychomykóza, “Endonix” onychomykóza, proximálna subungválna onychomykóza, zmiešaná onychomykóza, totálna dystrofická onychomykóza a sekundárna onychomykóza.

Diagnostikovanie špecifického typu onychomykózy  môže byť komplikované kvôli širokej variabilite príčinných patogénov. Okrem toho pri riešení potenciálneho prípadu onychomykózy je dôležité vylúčiť  iné ochorenia  , ktoré môžu podobne ovplyvniť kožu a nechty, ako je  psoriáza  , trauma nechtov alebo iné infekcie spôsobené baktériami.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

na Softisene

Čo spôsobuje pleseň nechtov?

Vo viac ako 90 % prípadov sú patogény spôsobujúce pleseň nechtov tri  typy dermatofytných húb  –  Trichophyton  ,  Epidermophyton  a  Microsporum  . Vo zvyšných 10 % sú pôvodcom kvasinky rodu  Candida spp  . alebo iné oportúnne huby (plesne).

Ako sa diagnostikuje pleseň nechtov?

Lekár  vám vyšetrí nechty  . Môže tiež odobrať odrezky nechtov alebo zoškrabať úlomky spod nechtu a poslať vzorku do laboratória na identifikáciu typu huby spôsobujúcej infekciu.

Iné stavy, ako je psoriáza, môžu napodobňovať plesňovú infekciu nechtov. Mikroorganizmy ako kvasinky a baktérie môžu tiež  infikovať nechty  . Poznanie príčiny infekcie pomáha určiť najlepší spôsob liečby.

Ako zabrániť plesniam nechtov?

Nasledujúce  návyky môžu pomôcť predchádzať plesniam nechtov  a opakovaným infekciám:

 • Pravidelne si umývajte ruky  a nohy . Po dotyku s infikovaným nechtom si umyte ruky. Po umytí nechty navlhčite.
 • Nechty si zastrihnite rovno  , okraje uhlaďte pilníkom a prípadné zahustenie zapilujte. Po každom použití dezinfikujte nožnice na nechty.
 •  Počas dňa noste ponožky absorbujúce pot alebo si ponožky vymieňajte.
 • Vyberte si  topánky vyrobené z priedušných materiálov  .
 • Staré topánky vyhoďte  alebo ošetrite dezinfekčnými prostriedkami či protiplesňovými práškami.
 • Na kúpaliskách  a v šatniach sa musí nosiť obuv.
 • Vyberte si nechtový salón, ktorý používa  sterilizované nástroje na manikúru pre každého klienta.
 • Vzdajte sa lakov na nechty  a umelých nechtov.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

Čo je Softisenil a na čo je určený?

Softisenil je antifungálny gél používaný na liečbu plesňových infekcií kože a nechtov. Gél sa aplikuje priamo na postihnutú oblasť, pomáha bojovať a eliminovať plesne, zmierňuje príznaky a podporuje zdravú pokožku a nechty.

Zamýšľané použitie

Gél Softisenil sa odporúča použiť v nasledujúcich situáciách:

 • Plesňové kožné infekcie, ako je atletická noha (tinea corporis), svrbenie nôh (tinea cruris) a atletická noha (tinea pedis).
 • Pleseň nechtov alebo plesňová infekcia nechtov na rukách a nohách.
 • Svrbenie, začervenanie alebo olupovanie kože spôsobené hubami.
 • Nadmerné potenie nôh, ktoré môže prispieť k rozvoju plesňových infekcií.
 • Prevencia plesňových infekcií u ľudí, ktorí sú náchylnejší, napríklad športujú, dlhodobo nosia uzavretú obuv alebo majú oslabený imunitný systém.

Ako Softisenil účinkuje ?

 1. Gél Softisenil účinne bojuje proti plesňovým infekciám vďaka špeciálnemu zloženiu. Gél obsahuje protiplesňové zložky, ktoré priamo bojujú s plesňami zodpovednými za infekcie kože a nechtov.
 2. Po nanesení gélu Softisenil na postihnuté miesto prenikajú jeho zložky do povrchových vrstiev kože a nechtov, čím sa dostanú až k zdroju infekcie. Tam gél brzdí rast plesní a postupne ich likviduje.
 3. Okrem protiplesňových účinkov pomáha gél Softisenil zmierniť príznaky spojené s plesňovými infekciami, ako je svrbenie, začervenanie a olupovanie kože. Pomáha tiež zlepšiť vzhľad postihnutých nechtov, podporuje ich regeneráciu a zdravie.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

na Softisene

Softisenil Ingrediencie (zloženie)

Mycoherb Gel obsahuje kombináciu zložiek navrhnutých na účinný boj proti plesniam. Nižšie sú uvedené hlavné zložky a ich účinky:

 • Výťažok z kvetov harmančeka (Ekstrakti i luleve të kamomilit): Harmanček sa tradične používa pre svoje protizápalové a upokojujúce vlastnosti. Predpokladá sa, že jeho bioaktívne zlúčeniny pomáhajú zmierniť svrbenie a podráždenie spojené s plesňovými infekciami.
 • Extrakt z listov šalvie (Ekstrakti i gjetheve të sherebelës): Šalvia je známa svojimi antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami. Jeho schopnosť inhibovať rast húb a bojovať proti kožným infekciám bola testovaná.
 • Aloe Vera : Aloe Vera gél je všeobecne známy pre svoje hojivé a regeneračné vlastnosti pokožky. Jeho antibakteriálne a protizápalové účinky boli študované a môžu pomôcť pri liečbe plesňových infekcií a pri podpore zdravia postihnutej pokožky.
 • Extrakt z olivových listov (Ekstrakti i gjetheve të ullirit Ulliri Europian): Olivové listy obsahujú zlúčeniny ako oleuropeín, ktorý má protiplesňové vlastnosti. Výskum ukazuje, že extrakt z olivových listov môže inhibovať rast patogénnych húb.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

Spôsob použitia Softisenil , leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Hoci je Softisenil gél vo všeobecnosti bezpečným a dobre tolerovaným produktom, uvedomte si, že môžu existovať určité kontraindikácie alebo preventívne opatrenia, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Možné kontraindikácie gélu Softisenil sú uvedené nižšie:

 • Alergia alebo precitlivenosť na niektorú zo zložiek: Ak viete o alergii alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek obsiahnutých v géli Softisenil , odporúča sa vyhnúť sa jej použitiu a hľadať vhodné alternatívy.
 • Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, je vhodné konzultovať užívanie Softisenil gélu so svojím lekárom, pretože môžu platiť špecifické odporúčania alebo obmedzenia.
 • Závažné kožné ochorenia alebo otvorené rany: Ak máte vážne kožné ochorenie alebo otvorené rany v postihnutej oblasti, je dôležité vyhnúť sa používaniu gélu Softisenil , kým sa pokožka nezahojí, alebo sa poraďte s lekárom o správnom vyšetrení.

Ako užívať, ako užívať

Softisenil gél sa používa nasledovne:

 • Očistite a osušte postihnuté miesto: Pred aplikáciou Softisenil gélu dôkladne očistite postihnuté miesto teplou vodou a jemným mydlom. Potom pokožku alebo nechty úplne osušte.
 • Naneste tenkú vrstvu gélu: Vezmite malé množstvo Softisenil gélu a naneste tenkú vrstvu na postihnuté miesto. Nezabudnite pokryť celú infikovanú oblasť a jemne vmasírovať, aby sa gél dobre vstrebal.
 • Opakujte postup podľa pokynov: Podľa pokynov výrobcu určte frekvenciu a trvanie liečby. Vo všeobecnosti sa odporúča používať Softisenil gél dvakrát denne, ráno a večer, po určitú dobu.
 • Po použití si umyte ruky: Po nanesení gélu si umyte ruky mydlom a vodou, aby ste zabránili šíreniu plesní do iných oblastí tela.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

Účinok používania Softisenil

Ukázalo sa, že gél Softisenil poskytuje nasledujúce priaznivé výsledky pri liečbe plesňových infekcií:

 • Eliminácia plesní: Pravidelné a vhodné používanie gélu Softisenil účinne odstraňuje plesne zodpovedné za infekcie kože a nechtov.
 • Zmiernenie príznakov: Softisenil pomáha zmierniť príznaky spojené s plesňovými infekciami, ako je svrbenie, začervenanie, šupinatenie a nepríjemný pocit. Zložky gélu upokojujú podráždenú pokožku a zmierňujú zápal.
 • Zlepšenie vzhľadu nechtov: Softisenil gél pomáha zlepšiť vzhľad nechtov postihnutých plesňovými infekciami. Pomáha znižovať hrubnutie, žltnutie a deformáciu nechtov, podporuje ich zdravý vzhľad.
 • Zabránenie šíreniu infekcie: Softisenil nielen lieči existujúcu infekciu, ale tiež pomáha predchádzať jej šíreniu do iných oblastí tela alebo na iných ľudí.
 • Obnova zdravia pokožky a nechtov: Gél Softisenil podporuje regeneráciu poškodenej pokožky a nechtov, pomáha obnoviť ich zdravie a normálny vzhľad.
na Softisene

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s gélom Softisenil . Ako učiteľ trávim veľa času vo vlhkých, uzavretých miestnostiach, čo zvyšuje riziko nakazenia sa plesňami. Pred niekoľkými mesiacmi som si všimol, že mám plesňovú infekciu na nechtoch na nohách a bol som veľmi znepokojený. Vyskúšala som niekoľko produktov bez úspechu, kým som neobjavila Softisenil .

Odkedy ho používam, zaznamenal som výrazné zlepšenie. Moje nechty vyzerajú oveľa zdravšie a zmenšilo sa ich zhrubnutie. Okrem toho úplne zmizlo svrbenie a začervenanie. Som naozaj spokojný s výsledkami, ktoré som dosiahol.

Softisenil by som odporučil každému, kto bojuje s plesňovými infekciami. Ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastnú vrstvu. Bol to môj záchranca! Teraz môžem s istotou predvádzať svoje sandále. Vďaka”

„Ako architekt trávim dlhé hodiny na stavbách, vystavený vlhkosti a špine. Pred časom som si začal všímať plesňovú infekciu na koži nôh. Vyskúšala som viacero terapií, no žiadna nezabrala. Potom som objavil Softisenil gél a rozhodol som sa ho vyskúšať.

Musím priznať, že som veľmi ohromený výsledkami. Gél Softisenil sa ukázal ako účinný pri liečbe plesňovej infekcie na mojich nohách. Svrbenie a začervenanie sa výrazne znížili a moja pokožka je zdravšia. Navyše nemastná konzistencia gélu uľahčuje aplikáciu a rýchlo sa vstrebáva.

Softisenil vrelo odporúčam všetkým, ktorí bojujú s plesňami. Pre mňa to bolo efektívne riešenie a som si istý, že bude aj pre ostatných. Nestrácajte čas na iné produkty, dôverujte Softisenilu a získate prekvapivé výsledky. Vďaka”

Softisenil , Cena, oficiálna stránka výrobcu – zľava, kde kúpiť

V súčasnosti ponúka výrobca Softisenil 50% zľavu na produkt. Na nákup sa však oplatí navštíviť oficiálnu webovú stránku výrobcu, kde si môžete objednať online bez toho, aby ste museli zadávať propagačný kód. Stačí vyplniť objednávkový formulár na webovej stránke a manažér vás bude kontaktovať.

>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<

Leave a Comment