Site icon Blog o doplnkoch stravy

Tensital, podvod? Negatívne názory, lekáreň, fórum, cena, kde kúpiť

tensital

tensital

O Tensital ste už určite počuli , videli ste reklamy a čítali reklamy vychvaľujúce jeho vlastnosti a priaznivé účinky na vysoký krvný tlak . Pred kúpou produktu, ktorý sa zdá byť príliš dobrý na to, aby to bola pravda, je však normálne vyhľadať recenzie, aby ste  pochopili, či naozaj funguje  a aké sú názory iných ľudí.

Týmto spôsobom vám chceme pomôcť urobiť informované a sebavedomé rozhodnutie o kúpe tohto produktu a zároveň zdôrazniť, ako sa Tensital odlišuje od konkurencie.

V nasledujúcej recenzii preto nájdete podrobné informácie o produkte, či naozaj funguje a ako, kontraindikácie, cenu, kde ho môžete kúpiť a či sú nejaké zľavy alebo akcie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Hypertenzia

Predpokladá sa, že hypertenzia , známa aj ako vysoký krvný tlak, postihuje jedného z troch dospelých v Európe, hoci častejšie postihuje mužov ako ženy. Hoci miera hypertenzie bola v poslednom desaťročí stabilná, je hlavným rizikovým faktorom kardiovaskulárnych ochorení.

Hypertenzia je známa aj ako „tichá choroba“. Je to preto, že mnohí dospelí hlásili, že nemajú žiadne príznaky a nevedeli, že majú vysoký krvný tlak. 1 Je to problematické, pretože neliečený vysoký krvný tlak môže viesť k zvýšenému riziku  kardiovaskulárnych ochorení  oslabením ciev a ovplyvnením tvorby zrazenín v tepnách.

Ak chcete znížiť riziko vysokého krvného tlaku, môžete urobiť niekoľko jednoduchých zmien vo svojej strave.

Vyberte si produkt s nízkym obsahom sodíka

Sodík (nachádza sa v soli a iných zdrojoch) je základným elektrolytom, ktorý naše telo potrebuje pre každodenné fungovanie, vrátane:

No zatiaľ čo sodík v strave potrebujeme, nadmerné jedenie sa dlho spájalo so zvýšeným rizikom vysokého krvného tlaku. Výsledkom stravovania s vysokým obsahom sodíka je zadržiavanie vody. Zadržiavanie prebytočnej vody negatívne ovplyvňuje našu normálnu vodnú rovnováhu v našich bunkách a mimo nich, čo spôsobuje zvýšenie nášho krvného tlaku.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

ODPORÚČANÝ DENNÝ PRÍJEM SODÍKA

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča, aby zdraví dospelí konzumovali maximálne 5 g soli (2000 mg sodíka) denne. Vzhľadom na súčasné praktiky zásobovania potravinami však ľudia konzumujú oveľa viac.

TIPY, AKO ZNÍŽIŤ MNOŽSTVO SPOTREBY SODÍKA

Jednoduché zmeny v stravovaní na zníženie množstva spotrebovaného sodíka sú rýchlym spôsobom, ako znížiť krvný tlak. Niektoré tipy zahŕňajú:

Rozhodnite sa pre potraviny bohaté na vlákninu

Zelenina  je základom každej zdravej a plnohodnotnej stravy. Výskum neustále preukazuje mnohé výhody konzumácie  stravy bohatej na zeleninu  , jednou z nich je zníženie rizika vysokého krvného tlaku. Napriek nedávnemu dôrazu na ketogénne diéty štúdie ukázali, že konzumácia celých zŕn chráni kardiovaskulárny systém. 2

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

KONZUMÁCIA CELOZRNNÝCH VÝROBKOV CHRÁNI KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM

Pravidelná konzumácia celozrnných výrobkov je spojená so zníženým rizikom vysokého krvného tlaku, ako aj znížením celkového rizika kardiovaskulárnych ochorení.

PRÍKLADY CELOZRNNÝCH VÝROBKOV

Príklady celých zŕn zahŕňajú:

Pozor na draslík

Draslík je ďalší esenciálny elektrolyt, na ktorý sa v prítomnosti sodíka niekedy zabúda. Výskum naznačuje, že konzumácia potravín bohatých na draslík môže pomôcť znížiť riziko vysokého krvného tlaku tým, že pomáha eliminovať sodík v moči. 3 Stojí za zmienku, že aj keď existujú štúdie naznačujúce výhody príjmu draslíka pri znižovaní rizika vysokého krvného tlaku, je najlepšie vyhľadať lekársku pomoc pred zvýšením príjmu, ak máte ochorenie obličiek alebo akékoľvek problémy s obličkami.

PRÍRODNÉ ZDROJE DRASLÍKA

Prírodné zdroje draslíka zahŕňajú:

Aj keď prijatie ktorejkoľvek z týchto stratégií pomôže časom znížiť váš krvný tlak, najlepšie je zaviesť ich celé, v spojení so stravou bohatou na celozrnné výrobky a pravidelným cvičením a pod vedením zdravotníckeho  pracovníka  . Snaha obmedziť soľ, vyberať si potraviny s vysokým obsahom vlákniny, zakomponovať prírodné zdroje draslíka, ako aj rôzne farebné ovocie a zeleninu a pravidelná fyzická aktivita je najlepšou dlhodobou stratégiou boja proti vysokému krvnému tlaku.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je Tensital ?

Ak trpíte  vysokým krvným tlakom,  musíte prijať protiopatrenia na prirodzenú reguláciu krvného tlaku. V tejto „misi“ môže veľmi pomôcť  prírodný doplnok stravy Tensital  vo forme kapsúl, ktorý vykonáva množstvo prospešných úkonov, ktoré chránia srdce.

Žiaľ,  kardiovaskulárne ochorenia  sú v súčasnosti celosvetovo hlavnou príčinou úmrtí, pričom 40 % úmrtí súvisí so srdcovými chorobami. A čo viac, 85 % úmrtí je spôsobených srdcovými infarktmi a mozgovými príhodami, ktoré môžu postihnúť najmä ľudí s vysokým krvným tlakom.

Tensital , založený na prírodných zložkách, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky ani kontraindikácie, najskôr normalizuje krvný tlak, potom znižuje hladinu cholesterolu v krvi a obnovuje elasticitu ciev, čím účinne predchádza infarktu a mŕtvici.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako Tensital účinkuje ?

Tensital upravuje krvné cievy, a preto je indikovaný pre ľudí trpiacich hypertenziou. V každom prípade sa dá užívať aj preventívne, pretože srdce je nevyspytateľné, takže prevencia je určite lepšia ako liečba.

Doplnok vykonáva 4 dôležité akcie, ktoré bojujú s príčinami hypertenzie:

Okrem týchto výhod Tensital tiež posilňuje steny tepien, zlepšuje náladu a tiež podporuje erekciu.

Ingrediencie a zloženie

Zloženie Tensitalu je 100% prírodné  a zaručuje vysoko účinné pôsobenie, ktoré buduje okolo srdca pevnú ochrannú stenu. Konkrétne sa používajú tieto zložky:

Ako použiť

Užívanie Tensital je mimoriadne jednoduché. Užite dve tablety denne, jednu pred obedom a jednu pred večerou, s pohárom čistej vody. V každom prípade je vhodné si vopred prečítať návod na správne užívanie doplnku.

Prvé účinky možno pozorovať už po niekoľkých dňoch, ale pre dosiahnutie stabilných a trvalých účinkov je potrebné užívať prípravok nepretržite. Prípravok nesmú užívať osoby mladšie ako 18 rokov a tehotné ženy.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Recenzie na Tensital

Každý, kto chce Tensital spoznať, si môže prečítať recenzie, referencie a referencie od ľudí, ktorí ho vyskúšali. Väčšina ľudí, ktorí testovali Tensital , bola veľmi spokojná a problémy s hypertenziou postupne zmizli. Dávame slovo tým, ktorí Tensital osobne vyskúšali .

“ Od 30-ky mám nadváhu a v dôsledku toho som dostal cukrovku a vysoký krvný tlak. Všetko sú to dedičné faktory, ale už som neviedol normálny život. Bol som závislý na drogách a jedného dňa, keď som sa rozprával s priateľom, ktorý bol bývalý s vysokým krvným tlakom, som objavil Tensital . Odkedy ho používam, začal sa pre mňa nový život. Problémy s tlakom zmizli a teraz som zdravý ako ryba. Produkt vrelo odporúčam ľuďom trpiacim hypertenziou “

“ Tlak mi kolísal niekoľkokrát za deň a ja som nevedel, ako ho stabilizovať. Vyskúšal som každú drogu v tomto odvetví, no bol som doslova jeho otrokom. Môj syn mi raz navrhol Tensital a odkedy ho používam, už nie som vystavený náhlym zmenám tlaku. Odvtedy som si vydýchol a začal som si užívať život .”

Je Tensital podvod?

Chceli by sme povedať, že Tensital nie je podvod. Ak sa rozhodnete produkt objednať, výrobca ho odošle do 2-3 pracovných dní a platba prebehne na dobierku, čo vás chráni pred potrebou platby vopred. Majte však na pamäti, že ide o prírodný produkt a výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku v dôsledku viacerých faktorov.

Skontrolujte Cardioxil

Cena a kde môže Tensital

Tensital je momentálne v  predaji s 50% zľavou  . Originálny produkt je možné zakúpiť iba na webovej stránke výrobcu.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Exit mobile version