TurboShaper, podvod? Negatívne komentáre, Fórum, Lekáreň, Cena, Názory

Schudnúť pomocou náplasti?  Ak vás táto myšlienka presvedčí, no zdá sa vám to nemožné, oplatí sa  spoznať  TurboShaper , najlepšie náplasti na chudnutie založené na klinických skúškach a spotrebiteľských recenziách a názoroch zverejnených na internete.

V nasledujúcich odstavcoch si vysvetlíme, čo sú TurboShapery , ako fungujú, aké majú zloženie a ako ich používať, preto majte oči na obrazovke počítača alebo smartfónu, čítajte ďalej.

skontrolujte tiež: Delislim.

Ako sa definuje nadváha a obezita?

Lekári používajú lekárske výrazy „nadváha“ alebo „obezita“, aby zistili, či je človek vystavený vyššiemu riziku zdravotných problémov súvisiacich s hmotnosťou.

Ako sa definuje nadváha a obezita?

Index telesnej hmotnosti (BMI) používa merania  výšky a hmotnosti  na odhadnutie telesného tuku osoby. Vypočítať si BMI sami však môže byť komplikované. Jednoduchším spôsobom je použiť  kalkulačku BMI  .

Po výpočte BMI a vynesení výsledku do štandardných tabuliek BMI lekári používajú štyri kategórie na opis hmotnosti detí vo veku od 2 do 19 rokov:

 • podváha:  BMI pod 5. percentilom
 • normálna hmotnosť:  BMI v 5. a pod 85. percentilom
 • nadváha:  BMI v 85. a pod 95. percentilom
 • Obezita:  BMI na alebo nad 95. percentilom

Pre deti mladšie ako 2 roky lekári používajú tabuľky hmotnosti a dĺžky namiesto BMI, aby určili, ako je hmotnosť dieťaťa v porovnaní s ich dĺžkou. Dieťa mladšie ako 2 roky, ktoré je v 95. percentile alebo viac, sa považuje za nadváhu.

BMI nie je dokonalým meradlom telesného tuku a v niektorých prípadoch môže byť zavádzajúce. Napríklad svalnatý človek môže mať vysoké BMI, ale netrpí nadváhou (nadbytočné svaly pridávajú váhu, ale nie obezitu). Okrem toho môže byť ťažké interpretovať BMI počas dospievania, keď majú deti obdobia rýchleho rastu. Pamätajte, že BMI je zvyčajne dobrým ukazovateľom telesného tuku, ale nie je to  priame  meranie.

Ak máte obavy z hmotnosti vášho dieťaťa, vezmite ho k lekárovi. Váš lekár sa vás spýta na vaše stravovacie a pohybové návyky a navrhne spôsoby, ako zmeniť zdravý životný štýl. Váš lekár môže tiež nariadiť krvné testy na vyšetrenie určitých zdravotných problémov súvisiacich s obezitou.

V závislosti od vášho BMI (alebo merania hmotnosti na dĺžku) a zdravia vášho dieťaťa vás váš lekár môže odporučiť registrovanému dietológovi alebo programu na reguláciu hmotnosti. Lekári môžu niektorým deťom predpísať aj lieky alebo operáciu.

turboshaper

Prečo majú deti nadváhu alebo obezitu?

Medzi faktory, ktoré môžu prispieť k tomu, že človek má nadváhu, patria zlé stravovacie návyky, nedostatok pohybu,  genetika  alebo ich kombinácia. Nedostatočný prístup k zdravým potravinám a bezpečným miestam na aktívne trávenie času je výzvou pre mnohé rodiny. Zriedkavo môže byť prílišné priberanie spôsobené endokrinnými problémami, genetickým syndrómom alebo niektorými liekmi.

Diéta a životný štýl

Často si vyberáme potraviny, ktoré sa dajú zjesť rýchlo a jednoducho – od rýchleho občerstvenia až po spracované a balené jedlá a pochutiny. Nabitý program vám môže ponechať málo času na prípravu zdravších jedál alebo cvičenie. Veľkosti porcií  doma aj vonku sú príliš veľké.

Okrem toho, moderný životný štýl je sedavý spôsob života. Deti často trávia viac času hraním sa s elektronickými zariadeniami ako aktívnym hraním vonku. U detí, ktoré trávia veľa času pred obrazovkami, je väčšia pravdepodobnosť, že budú mať nadváhu. Čas strávený pred obrazovkou tiež narúša spánok. Deti, ktoré nemajú dostatok spánku, majú väčšiu pravdepodobnosť nadváhy.

Cvičenie a fyzická aktivita

Mnoho detí nemá dostatok fyzickej aktivity. Staršie deti a dospievajúci by mali stráviť 1 hodinu alebo viac každý deň miernym až intenzívnym cvičením, vrátane  aerobiku  a cvičení na posilnenie svalov a kostí. Deti vo veku od 2 do 5 rokov by mali byť aktívne aspoň 3 hodiny každý deň.

genetika

Genetika môže ovplyvniť hmotnosť detí. Naše gény pomáhajú určiť typ vášho tela a ako vaše telo ukladá a spaľuje tuk. Súčasnú krízu obezity však nedokážu vysvetliť len gény. Keďže gény aj zvyky sa dedia z generácie na generáciu, mnohí členovia rodiny môžu bojovať s nadváhou.

Ľudia v rovnakej rodine majú tendenciu mať podobné stravovacie návyky, sedavý životný štýl a úroveň fyzickej aktivity. Riziko nadváhy dieťaťa sa zvyšuje, ak má rodič nadváhu alebo je obézny.

TurboShaper : čo to je

TurboShaper  sú náplasti predávané v praktickom hromadnom balení, ktorých úlohou je zabezpečiť rýchle a kontrolované chudnutie.

Aplikované priamo na pokožku zabezpečujú neustále uvoľňovanie účinných látok, ktoré pomáhajú telu spaľovať tuky a kalórie a chudnúť. Z tohto dôvodu sa s nimi zaobchádza rovnako ako s “lipolytickými” alebo tuky spaľujúcimi doplnkami stravy, pretože rovnako ako tie druhé dokážu zrýchliť  náš metabolický systém  , vďaka čomu bude pracovať tvrdšie aj v pokoji.

Bez toho, aby museli prejsť cez žalúdok a črevá, ako v prípade najobľúbenejších tabletiek na chudnutie,  TurboShaper  umožňuje, aby sa bioaktívne látky v nich obsiahnuté rýchlejšie dostali do krvi, vďaka čomu je ich pôsobenie oveľa rýchlejšie a efektívnejšie.

Napokon, vďaka svojej 4-vrstvovej štruktúre sú mimoriadne odolné a držia na pokožke aj počas sprchovania a nadmerného potenia.

Náplasti na chudnutie TurboShaper : čo to je

Náplasti na chudnutie  ako TurboShaper sú jednoduché náplasti, ktoré sa prilepia na pokožku a ktoré vďaka takejto jednoduchej aplikácii dokážu  do tela efektívne vpraviť látky spaľujúce tuky  , vďaka čomu telo rýchlejšie spaľuje sacharidy, lipidy a kalórie.

A čo viac, tieto typy produktov tiež často obsahujú zložky na zahnanie hladu a energizujúce aktívne zložky, vďaka ktorým nebudete pociťovať návaly hladu a budete sa cítiť neustále unavení, aj keď budete držať nízkokalorickú diétu.

Na tomto mieste treba povedať, že náplasti na chudnutie, podobne ako iné prírodné produkty na chudnutie, ako sú doplnky stravy v tabletách, by sa nemali používať ako alternatíva, ale vždy ako doplnok k odtučňovacej diéte.

Napokon, náplasti na chudnutie sú vo všeobecnosti  lepšie tolerované  ako iné produkty na chudnutie, ako sú tabletky na chudnutie, pretože pôsobia transdermálne, a preto ich netreba prehltnúť.

turboshaper

Ako fungujú záplaty TurboShaper

TurboShaper  , rovnako ako všetky náplasti na chudnutie, pôsobí transdermálne, takže by sa nemali prehĺtať, ale iba aplikovať na pokožku a nechať na mieste.

Čo však odlišuje tieto náplasti od iných produktov rovnakej kategórie je, že k uvoľňovaniu účinných látok v tele dochádza nepretržite počas celého dňa.

Ich mechanizmus účinku je tiež založený na troch kombinovaných účinkoch:

 • Lipolytický účinok  vďaka aktívnym zložkám spaľovania tukov;
 • Efekt potlačenia hladu  vďaka látkam, ktoré namiesto toho pôsobia priamo na mozgové receptory sýtosti;
 • Čistiaci/energizujúci účinok  vďaka prítomnosti ďalších biochemických zložiek, ktoré umožňujú telu samočistiť a optimalizovať využitie energie získanej z potravy aj v rámci nízkokalorickej diéty.

Klinické štúdie preto ukázali, že kombinované pôsobenie týchto troch účinkov umožňuje, aby náplasti Raapid Slim boli účinné vo viac ako 98 % prípadov, pričom poskytujú nasledujúce výhody pre každý typ postavy (mierna nadváha, stredná nadváha, obezita a ťažká obezita):

 • Strata hmotnosti  (až 15 kilogramov za mesiac);
 • Zníženie pásu  (niekoľko centimetrov);
 • Eliminácia cholesterolu, odpadu a toxínov;
 • Zvýšená psychofyzická pohoda;
 • Predĺženie pocitu sýtosti  (už žiadne maškrtenie v noci a medzi jedlami).

Zloženie TurboShaper

Výhody a účinky TurboShaper  , ktoré sme práve videli, sú spôsobené jeho špecifickým zložením aktívnych zložiek.

V rámci ciest nájdeme najmä:

 • Extrakt z Erba Maté:  detoxikačný/prečisťujúci účinok;
 • Moruša biela:  lipolytický účinok, pôsobí priamo na metabolizmus;
 • Morská riasa Wakame:  energizujúci a lipolytický účinok vďaka vysokej koncentrácii antioxidantov (fukoxantín);
 • Extrakt z magnólie:  pôsobenie zabíja hlad, pretože znižuje produkciu ghrelínu, hormónu produkovaného mozgom, ktorý slúži ako receptor chuti do jedla;
 • Goji bobule  :  lipolytický účinok, veľmi bohatý na antioxidanty a vlákninu, zlepšuje metabolizmus a trávenie.

Keď sa chceme bližšie pozrieť na pôsobenie týchto látok, pozorujeme, že zatiaľ čo prvé tri (extrakt z Yerba maté, moruše biela a morská riasa Wakame) pôsobia predovšetkým počas dňa, blokujú hromadenie tuku, prečisťujú telo a dodávajú energiu. , ďalšie dve (extrakt z magnólie a kustovnice goji) fungujú hlavne v noci, uľahčujú spotrebu energie aj počas nočného odpočinku a zabraňujú návalom hladu, ktoré si vynucujú časté budenie a následne útoky na chladničku, ktoré často ničia výsledky diéty.

turboshaper

TurboShaper : ako ich používať

Aplikácia  TurboShaper  nie je náročná, pretože všetky pripomínajú obyčajné plátky. Pre pohodlie však zhrnieme postup, ktorý treba dodržiavať, ktorý nájdete aj na obale:

 1. Odstráňte náplasť z obalu;
 2. Odstrániť film;
 3. Umiestnite náplasť  na oblasť tela, ktorú nevidíte alebo ktorú nemôžete ľahko odstrániť v dôsledku tepla alebo potu (napr. podpazušie alebo stehno).
 4. Stlačte náplasť  asi dvadsať sekúnd, aby ste sa uistili, že dokonale priľne k pokožke;
 5. Nechajte pôsobiť 24 hodín  , potom náplasť vymeňte za novú.

Výrobca tiež odporúča aplikovať náplasti na chudnutie TurboShaper aspoň 20 alebo 30 minút pred jedlom, aby účinné látky stihli pôsobiť. Dodržiavanie týchto pokynov je, samozrejme, nevyhnutné na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov pri používaní týchto náplastí na chudnutie.

Recenzie a komentáre o TurboShaper

Názory a recenzie o TurboShaper na internete   sú veľmi povzbudivé a nútia vás myslieť si, že ide o 100% bezpečný a účinný produkt. Tu sú niektoré z najpresvedčivejších svedectiev:

57 rokov  :

“  S nástupom menopauzy som pribrala pár kíl a nepodarilo sa mi schudnúť, pretože sa mi spomalil metabolizmus. Vždy, keď som sa snažil držať nejakú diétu, vždy som sa cítil tak unavený, že som nemohol prestať. Vtedy som objavil náplasti TurboShaper a za pár mesiacov som bol späť na svojej ideálnej váhe.“

Názory a komentáre o

48 rokov:

“  Po operácii, ktorá ma prinútila niekoľko mesiacov spať, som za rok pribrala 80 až 130 kíl a môj život sa skutočne zmenil k horšiemu. So všetkým tukom, ktorý som mal ako balast, som sa už nemohol hýbať a mal som rôzne zdravotné problémy. Zakaždým, keď som začala s diétou, po zhodení prvých kíl som okamžite pocítila hlad a nerobila som nič iné, len som jedla a v dôsledku toho som vážila ešte viac. Keď mi odborník na výživu navrhol používať TurboShaper v spojení s diétou, nechcel som tomu uveriť, ale po prvých použitiach som sa hneď cítil lepšie a menej hladný a konečne som zhodil všetky kilá navyše.“

Kde kúpiť TurboShaper

Náplasti na chudnutie TurboShaper  sú produktom, ktorý  nenájdete v lekárňach ani v klasických obchodoch, ale len na internete  ,  na stránkach výrobcu  alebo na špecializovaných portáloch. Náklady vždy znáša výrobca, takže budete musieť znášať iba náklady na nákup tovaru.

Okrem toho sa na webových stránkach a iných oficiálnych kanáloch často vyskytujú ponuky a propagačné akcie, ktoré vám umožňujú kúpiť tieto náplasti na chudnutie za zvýhodnenú cenu.

Leave a Comment