UltraVix, podvod? negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

UltraVix – Kĺby  sú časťou nášho tela, ktorá  umožňuje kostiam sa pružne spájať a pohybovať sa bez poškodenia  . Ako starneme alebo sa venujeme fyzickej aktivite, ktorá zaťažuje kĺby,  môže dôjsť k chronickému zápalu alebo poraneniu  , čo spôsobuje dráždivú a niekedy neznesiteľnú bolesť.

Tradičnou liečbou je  užívanie protizápalových liekov a liekov proti bolesti  . Môžu dočasne zmierniť bolesť, ale nezastavia základný proces problému, ktorý sa v skutočnosti časom zhoršuje. Navyše sa často ukážu ako neúčinné a pri dlhodobom používaní  dokonca spôsobujú vážne vedľajšie účinky.

Zistilo sa , že chondroitín sulfát a glukosamín  , najčastejšie používané prírodné produkty nachádzajúce sa vo väčšine doplnkov pre zdravie kĺbov,    samy osebe neúčinné pri poskytovaní potrebných výhod (  zdroj  ) (  zdroj  ).

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

UltraVix  vďaka svojmu patentovanému zloženiu založenému na prírodných zlúčeninách  pôsobí proti fyziologickým mechanizmom, ktoré sú základom kĺbových problémov  , vyživuje, revitalizuje a udržiava zdravie kĺbov,  čím umožňuje prevenciu a zlepšenie problémov s kosťami a chrupavkami.

čo je jazierko?

Kĺby sú  flexibilné kĺby  , kde sa konce dlhých kostí dynamicky spájajú. Sú umiestnené vo vaku nazývanom  kĺbová kapsula  a pozostávajú z rôznych prvkov:

 • konce kostí sa spájajú;
 • plášť chrupavky pokrývajúci koniec kosti;
 • väzy, ktoré držia kosti pohromade a spájajú ich so svalmi;
 • tekutá zložka, nazývaná synoviálna tekutina alebo synovia, ktorá lubrikuje kĺb a je držaná vo vnútri kĺbu membránou nazývanou synovium.

Chrupavka je elastické tkanivo  , ktoré tlmí nárazy kostí, tlmí stres a zaručuje pružnosť a odolnosť kĺbu. Skladá sa  hlavne z kolagénu  , špeciálneho proteínu, ktorý dáva chrupavke jej špecifické vlastnosti.

Bolesť kĺbov: aké sú príčiny?

Bolesti kĺbov postihujú značné percento populácie najmä vo vekovej skupine nad 40 rokov a sú spôsobené najmä  zápalovými javmi alebo poraneniami chrupaviek, väzov alebo kostí  . Etiológia alebo hlavná príčina, ktorá vedie k týmto problémom, môže závisieť od niekoľkých faktorov, ale vo väčšine prípadov sú to:

 • osteoartrózy;
 • reumatoidná artritída;
 • degeneratívne ochorenia;
 • autoimunitné ochorenia;
 • intenzívna fyzická aktivita ovplyvňujúca kĺby;
 • nadváhu.
 • VidiaOil, Softisenil

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

UltraVix

Osteoartritída a reumatoidná artritída: je UltraVix účinný?

Osteoartritída a reumatoidná artritída sú  chronické ochorenia, ktoré spôsobujú progresívnu degeneráciu chrupavky  a sú jednou z hlavných príčin bolesti kĺbov u dospelej populácie.

Tradičná liečba pozostáva len z liekov proti bolesti, injekčných striekačiek s anestéziou a v najvážnejších prípadoch z chirurgického zákroku. Vedecký výskum však  začal objasňovať  príčiny týchto porúch  , ktoré sú jednoznačne  autoimunitnej  povahy, a vyvíjať prírodné prostriedky, ktoré predstavujú najúčinnejšie zbrane v ich liečbe. Kolagén UC-II® typu II obsiahnutý v UltraVix je jedinou molekulou, ktorá je skutočne účinná  v boji proti týmto bežným patologickým stavom, ako  ukázali mnohé štúdie  (  zdroj  ).

UltraVix: UC-II na riešenie kĺbových problémov

UC-II , teda  nedenaturovaný kolagén typu II  , je patentovaný a  exkluzívny produkt obsiahnutý v UltraVix  , ktorý sa ukázal  ako najlepšia zlúčenina  schopná udržať zdravie kĺbov (  zdroj  ).

Autoimunitnú reakciu  , ktorá vedie k degradácii chrupavky  , spúšťajú špeciálne bunky  imunitného systému  nazývané bunky T.  Tieto bunky  rozpoznávajú chondrocyty  , bunky tvoriace chrupavku, ako cudzie prvky a bojujú s nimi,  ako keby to boli infekčné agens  . Deštrukciou chondrocytov  dochádza k degenerácii chrupavky a k bolestiam kĺbov  .

Štúdia publikovaná v prestížnom  International Journal of Pharmacological and Clinical Research  ukázala, že denaturovaný kolagén typu II  UC-II® pri perorálnom podávaní inhibuje reakciu T-buniek na chondrocyty, čím  prerušuje primárnu príčinu zápalu, ktorá určuje bolesť kĺbov (  zdroj  ). Klinické štúdie ukázali, že UC-II® kolagén typu II je  účinný ako pri prevencii kĺbových problémov  u zdravých, rizikových ľudí, tak aj pri  zlepšovaní zdravia  u ľudí, ktorí nimi už trpia, a to zastavením  bolesti a  zvýšením  flexibility  (  zdroj  ). UltraVix sme zaradili do nášho zoznamu najlepších doplnkov na bolesť kĺbov.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

UltraVix

Ďalšie zložky UltraVix

Živicový extrakt  Boswellia serrata  : táto rastlina indického pôvodu obsahuje mnoho aktívnych zložiek: štyri molekuly prítomné v jej extrakte sú pentacyklické triterpény s uznávanými bioaktívnymi účinkami, vďaka čomu je Burseraceae jedným z najpoužívanejších prostriedkov v tradičnej indickej medicíne. Vedecké štúdie preukázali schopnosť  extraktu  B. serrata  bojovať proti reumatoidnej artritíde a kĺbovým problémom,  zmierňovať bolesť a pružnosť kĺbov, obnovovať ich plnú funkčnosť  . Pôsobenie pentacyklických triterpénov ovplyvňuje imunitný systém:  inhibujú bunkovú imunitu, podporujú tvorbu protilátok a u ľudí inhibujú leukocytovú esterázu  , enzým, ktorý ničí proteíny, ktoré chránia chrupavku (  zdroj  ).

 • Extrakt z podzemku  Curcuma longa  :  koreň kurkumy je bohatý na  kurkumín  ,  polyfenol s antioxidačnými a chondroprotektívnymi  vlastnosťami  . Účinnosť tejto zlúčeniny bola preukázaná experimentálne a je spôsobená jej schopnosťou inhibovať  apoptózu (bunkovú smrť) chondrocytov  , ktoré tvoria chrupavku a  inhibovať uvoľňovanie cytokínov, prostaglandínov a cyklooxygenáz v chrupavke  , čím zabraňuje vzniku zápalu a oxidačného stresu. (  zdroj  ).
 • Oficiálny zázvorový extrakt  : Koreň zázvoru je bohatý na  gingerol  , polyfenol s mimoriadnymi  protizápalovými vlastnosťami  . V kombinácii s pôsobením  éterických olejov bohatých na terpény s fytoestrogénnymi účinkami  preukázal extrakt zo zázvoru vynikajúce vlastnosti v  boji proti zápalom a stuhnutosti kĺbov  , najmä v akútnej rannej fáze (  zdroj  ).
 • Vitamín C  : Výhody pravidelného užívania vitamínu C sú dobre známe; pri regulácii kĺbových problémov táto zlúčenina pomáha  zvyšovať syntézu kolagénu  tým, že chráni dva proteíny potrebné na jeho syntézu: lyzylhydroxylázu a prolylhydroxylázu (  zdroj  ). Okrem toho vitamín C reguluje génovú expresiu, podporuje transkripciu génov nesúcich informácie potrebné na syntézu prokolagénu, molekuly, z ktorej sa v bunkách získava kolagén.
 • Mangán a zinok  : Mangán je základným chemickým prvkom v tele, ktorý sa podieľa na tvorbe mnohých základných enzýmov. Spomedzi rôznych funkcií, ktoré plní, je nevyhnutný pre syntézu kolagénu, hlavnej zložky chrupavky. Spolu so zinkom mangán pomáha posilňovať kosti.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Všetky výhody UltraVix

Pri neustálom používaní UltraVix získate nasledujúce výhody:

 • voľnejšie a funkčnejšie kĺby;
 • zlepšená flexibilita a zdravie kĺbov;
 • silnejšie kosti;
 • zvýšená produkcia kolagénu;
 • ochrana kĺbov pri ťažkej práci a fyzickej námahe;
 • prevencia rannej stuhnutosti kĺbov.

Existujú nejaké kontraindikácie?

Vďaka 100% prírodnému  zloženiu UltraVix je  úplne bezpečný a bez kontraindikácií  . V každom prípade je vhodné skontrolovať, či nedošlo k alergii na zložky produktu  .

Príďte do UltraVix

Odporúčaná dávka sú  dve kapsuly denne  , postačujúce na jeden mesiac užívania. Kapsuly sa majú prehltnúť a zapiť pohárom vody približne  tridsať minút pred hlavným jedlom  .

UltraVix

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Ako kúpiť produkt

Ak si chcete objednať UltraVix,  jednoducho prejdite na webovú stránku výrobcu  a objednajte si balík  vyplnením príslušného formulára  . Kuriér ho doručí na uvedenú adresu najneskôr do dvoch pracovných dní. Môžete si vybrať platbu kreditnou kartou alebo na dobierku. V tomto prípade bude platba uhradená kuriérovi pri prevzatí zásielky. Nedostatok obchodných sprostredkovateľov chráni spotrebiteľa pred možným falšovaním a neoprávneným zvyšovaním cien.

Koľko stojí UltraVix?

Vďaka nedostatku sprostredkovateľov a priamemu vzťahu s výrobcom je katalógová cena UltraVix. Objednaním troch balíčkov  získajú čitatelia Salute Segreta špeciálnu akciu,  ktorá im umožní ušetriť 50 % na každý balíček.

Názory ľudí používajúcich UltraVix

“ Moja rodina vedie stavebnú firmu už tri generácie: zakladateľom bol môj starý otec, otec túto vášeň preniesol na mňa a dnes s hrdosťou robím prácu, ktorá ctí moje meno už 100 rokov. Napriek spokojnosti je námaha veľká a dni strávené na kolenách zaťažujú kĺby. Súrne som potreboval pomoc aj preto, že som okrem bolesti začínal byť neschopný vykonávať aj precíznu prácu, ktorá je základom mojej profesie. Od používania UltraVix som opäť získal pohyblivosť v zápästiach a kolenách a bolesť zmizla. Kvalita a kvantita mojej práce je ešte vyššia ako pred výskytom problémov. 

” Čo je láska? Láska je šúpanie ovocia pre moju ženu, ktorá má ťažkú ​​artritídu v rukách a nemôže to urobiť, pretože to príliš bolí, aj keď ja mám tiež artritídu v rukách. Ale  odkedy som začal používať UltraVix, moje ruky sa opäť stali silnými a odolnými a bolesť je len spomienka. Ovocie som šúpala aj napriek bolestiam, teraz to už zvládam bez veľkého utrpenia. Teraz som presvedčil svoju ženu, aby vyskúšala UltraVix, ale aj keď sa bude cítiť lepšie, šúpanie ovocia zostane spôsobom, ako jej povedať, ako veľmi ju milujem. 

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Leave a Comment