Welltone, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena

Welltone kvapky sú farmaceutický produkt určený na zníženie krvného tlaku u pacientov s hypertenziou. Obsahujú špeciálne vybrané účinné látky, ktoré pomáhajú rozširovať cievy, zlepšujú krvný obeh a znižujú záťaž srdca, čo pomáha znižovať krvný tlak.

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu prispieť k  vysokému krvnému tlaku (hypertenzii)  . Lekári ho delia do dvoch kategórií:

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

Primárna hypertenzia (esenciálna hypertenzia)

Vysoký krvný tlak, ktorý nemá žiadnu známu príčinu, sa nazýva esenciálna alebo esenciálna hypertenzia. Toto je najbežnejší typ hypertenzie. Rozvíja sa pomaly a ľudia s esenciálnou hypertenziou majú často len málo alebo žiadne príznaky. Riziko vzniku tohto typu hypertenzie môže zvýšiť genetika (rodinná anamnéza hypertenzie) a nezdravý životný štýl.

Pozrite sa na: Tonuplex

Sekundárna hypertenzia 

Vysoký krvný tlak, ktorý môže súvisieť s konkrétnym zdravotným stavom alebo aktivitou, sa nazýva sekundárna hypertenzia. Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobiť sekundárnu hypertenziu, vrátane: 

 • Základné zdravotné stavy:   Niektoré zdravotné stavy, ako je obštrukčné spánkové apnoe alebo ochorenie obličiek, narúšajú rovnováhu kyslíka a prietoku krvi v tele. Váš mozog signalizuje vášmu telu, aby sa prispôsobilo týmto zmenám zvýšením a udržaním krvného tlaku.
 • Lieky:   Niektoré lieky – vrátane dekongestantov, antikoncepčných piluliek a voľnopredajných (OTC) liekov na prechladnutie – sťahujú krvné cievy. Vaše srdce musí pumpovať silnejšie, aby vytlačilo krv von do tela.
 • Nelegálne drogy:   Nelegálne drogy, ako sú amfetamíny a kokaín, zužujú tepny, ktoré vedú krv do srdca. Vaše srdce musí biť rýchlejšie, aby dostalo dostatok krvi, čo časom poškodzuje srdcový sval.
 • Nádory nadobličiek:   Tieto nádory stimulujú telo k uvoľňovaniu väčšieho množstva hormónov, ktoré narúšajú správne fungovanie obličiek a srdca, čo vedie k vyššiemu krvnému tlaku.
 • Problémy so štítnou žľazou:   Keď štítna žľaza uvoľňuje príliš veľa hormónov (hypertyreóza), spôsobuje to, že srdce bije rýchlejšie a pracuje tvrdšie. Keď štítna žľaza uvoľňuje príliš málo hormónov (hypotyreóza), oslabuje srdcový sval, takže sa musí viac snažiť pumpovať krv. Oba stavy spôsobujú zvýšený krvný tlak.
 • Vrodené choroby:   Choroby srdca prítomné pri narodení môžu spôsobiť zúženie krvných ciev, zrýchlený tep alebo iné príznaky, ktoré ovplyvňujú krvný tlak.

Môže sa vyskytnúť primárna aj sekundárna hypertenzia. Napríklad osoba s primárnou hypertenziou si môže všimnúť, že sa jej krvný tlak zhorší po tom, ako začne užívať určité lieky.

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

RIZIKOVÉ FAKTORY HYPERTENZIE

Riziko primárnej hypertenzie môže byť vyššie, ak:

1. Máte 65 rokov alebo viac.

Riziko vysokého krvného tlaku stúpa s vekom. Vaše tepny prirodzene tuhnú, keď starnete, aj keď sa dobre stravujete a vediete zdravý životný štýl.

2. Máte nadváhu alebo obezitu.

Nadváha alebo obezita spôsobuje veľa zmien v tele. Môže interferovať s hormónmi, ktoré zvyšujú riziko vysokého krvného tlaku. Môže tiež spôsobiť nahromadenie plaku v tepnách, čo núti srdce pracovať tvrdšie.

3. Jete stravu s vysokým obsahom sodíka.

Keď jete veľa sodíka (soli), vaše telo zadržiava prebytočnú vodu, aby ju vyplavilo. Viac vody v tele viac zaťažuje srdce a cievy, čo vedie k vyššiemu krvnému tlaku.

4. Si čierny.

U černochov je vyššia pravdepodobnosť, že budú mať vysoký krvný tlak. Je tiež pravdepodobnejšie, že sa u nich vyvinú vážne komplikácie z vysokého krvného tlaku, ako je   mŕtvica  ,   zlyhanie srdca  alebo zlyhanie obličiek.

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

5. Hypertenzia sa vyskytuje vo vašej rodine.

Niektorí ľudia sú geneticky predisponovaní k vyššiemu krvnému tlaku. Lekári presne nevedia, ako genetika ovplyvňuje krvný tlak, ale vedia, že tento stav sa často vyskytuje v rodinách.

6. Málo cvičíte.

Cvičenie posilňuje srdce, takže môže pumpovať krv s menšou námahou. Keď silné srdce efektívne pumpuje krv, znižuje tlak v cievach.

7. Fajčíte alebo žujete tabak.

Nikotín v cigaretách a žuvacom tabaku sťahuje cievy a srdce sa musí viac namáhať, aby pumpovalo krv.

8. Pijete priveľa alkoholu.

Pitie viac ako jedného alkoholického nápoja denne (ženy) alebo dvoch denne (muži) zvyšuje hladinu hormónov, ktoré signalizujú stiahnutie (stiahnutie) ciev. Znižuje tiež množstvo tekutín v tele, čo spôsobuje zadržiavanie vody a vyvíja tlak na srdce a cievy.

Čo je Welltone a na čo slúži?

Welltone antihypertenzívne kvapky sú doplnkom používaným na liečbu hypertenzie alebo vysokého krvného tlaku. Kvapky obsahujú účinné látky, ktoré napomáhajú relaxácii a rozšíreniu ciev, zlepšujú krvný obeh a znižujú tlak na steny tepien. Welltone kvapky prispievajú k normalizácii krvného tlaku, čo pomáha predchádzať vzniku kardiovaskulárnych komplikácií a zlepšuje celkový stav pacienta.

Zamýšľané použitie

Welltone kvapky krvného tlaku by sa mali používať v nasledujúcich prípadoch:

 • Hypertenzia: Welltone kvapky sú účinným liekom na liečbu a kontrolu vysokého krvného tlaku u pacientov s hypertenziou. Môžu byť predpísané ako počiatočná liečba alebo v kombinácii s inými liekmi na dosiahnutie cieľových hodnôt krvného tlaku.
 • Prevencia kardiovaskulárnych komplikácií: Užívanie kvapiek Welltone sa odporúča u pacientov so zvýšeným rizikom kardiovaskulárnych komplikácií, ako je infarkt myokardu, cievna mozgová príhoda a srdcové zlyhanie. Používanie produktu môže pomôcť znížiť krvný tlak, zlepšiť zdravie ciev a zabrániť vzniku týchto komplikácií.
 • Udržiavanie stabilného krvného tlaku: Welltone kvapky sa môžu použiť na udržanie stabilného krvného tlaku u pacientov, ktorí dosiahli cieľový krvný tlak inými antihypertenzívami. Pomáhajú predchádzať opakovaným tlakovým skokom a udržujú krvný tlak na optimálnej úrovni.

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako Welltone účinkuje ?

Welltone kvapky na krvný tlak obsahujú aktívne zložky, ktoré majú špecifický účinok na organizmus a prispievajú k znižovaniu krvného tlaku. Hlavným mechanizmom účinku Welltone Drops je ich schopnosť rozširovať cievy a znižovať v nich odpor.

Aktívne zložky Welltone regulujú cievny tonus a kontrolujú kontrakciu hladkého svalstva tepien. To spôsobuje rozšírenie krvných ciev a zlepšenie krvného obehu. Okrem toho môžu Welltone Drops priaznivo ovplyvniť srdcovú frekvenciu a znížiť záťaž srdca.

Welltone

Welltone zložky (zloženie)

 • Extrakt z echinacey : Echinacea je všeobecne známa pre svoje imunomodulačné vlastnosti. Výskum naznačuje, že extrakt z echinacey môže mať protizápalové a antioxidačné účinky, ktoré môžu byť prospešné pre celkové zdravie tela. Priama súvislosť medzi extraktom z echinacey a krvným tlakom si však môže vyžadovať ďalší výskum.
 • Extrakt z kvetov ibišteka : Výskumy ukazujú, že ibištek môže mať antihypertenzívne účinky a pomáha znižovať krvný tlak. Niektoré štúdie to spájajú so zvýšením hladiny oxidu dusnatého, ktorý pomáha rozširovať cievy a zlepšuje cirkuláciu. Na potvrdenie týchto výsledkov je však potrebný ďalší výskum.
 • Vitamíny : Vitamíny ako vitamín C, vitamín E a vitamín B6 môžu mať pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém a podporujú celkové zdravie. Napríklad vitamín C je silný antioxidant, ktorý môže pomôcť chrániť cievy pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi. Vitamín E môže pomôcť zlepšiť elasticitu ciev a vitamín B6 sa podieľa na metabolizme homocysteínu, čo môže byť spojené s rizikom kardiovaskulárnych ochorení.

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Welltone

Welltone kvapky krvného tlaku môžu mať nasledujúce výhody

 • Zníženie krvného tlaku: Welltone obsahuje zložky, ktoré môžu pomôcť znížiť vysoký krvný tlak. To je dôležité najmä pre ľudí trpiacich hypertenziou alebo vysokým krvným tlakom, aby sa znížilo riziko kardiovaskulárnych komplikácií.
 • Zlepšený krvný obeh: Niektoré zložky vo Welltone , ako napríklad extrakt z ibišteka, môžu pomôcť rozšíriť cievy a zlepšiť krvný obeh. To môže pomôcť dodávať kyslík a živiny do orgánov a tkanív efektívnejšie.
 • Podpora zdravia srdca: Welltone kvapky môžu obsahovať zložky, ktoré prospievajú zdraviu srdca. To môže zahŕňať antioxidanty, vitamíny a ďalšie zložky, ktoré pomáhajú chrániť srdce pred poškodením a udržiavať jeho normálne fungovanie.
 • Imunomodulačné vlastnosti: Niektoré zložky vo Welltone , ako napríklad extrakt z echinacey, môžu mať imunomodulačné účinky a pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém.
 • Prírodné zložky: Welltone kvapky môžu obsahovať prírodné zložky, ktoré sú bezpečné na konzumáciu a majú menej vedľajších účinkov v porovnaní s niektorými syntetickými liekmi.

Ako užívať, ako užívať

Vo všeobecnosti môžu byť odporúčania na používanie kvapiek Welltone nasledovné

 • Dávkovanie: Pre správne dávkovanie postupujte podľa pokynov na obale. Zvyčajne sa odporúča užívať jednu kvapku raz alebo dvakrát denne, v závislosti od pokynov.
 • Užívajte s jedlom: Welltone Drops sa odporúča užívať počas jedla alebo po jedle. To môže pomôcť znížiť možné vedľajšie účinky a zabezpečiť lepšiu absorpciu lieku.
 • Dodržiavajte pravidelný rozvrh príjmu: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať Welltone Drops pravidelne každý deň v rovnakom čase. Dodržujte pokyny na obale týkajúce sa doby užívania.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku: Je dôležité dodržiavať odporúčanú dávku doplnku stravy.

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

Výsledok používania Welltone

Pri použití tlakových kvapiek Welltone môžete očakávať nasledujúce účinky:

 • Zníženie krvného tlaku: Welltone obsahuje aktívne zložky, ktoré môžu pomôcť znížiť vysoký krvný tlak. Pravidelné používanie môže pomôcť kontrolovať váš krvný tlak a udržiavať ho na zdravej úrovni.
 • Zlepšenie celkového zdravia: Vysoký krvný tlak môže negatívne ovplyvniť vaše celkové zdravie. Welltone kvapky môžu pomôcť zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení a zlepšiť celkovú pohodu.
 • Kontrola príznakov hypertenzie: Ľudia s hypertenziou (vysokým krvným tlakom) môžu pociťovať rôzne príznaky, ako sú bolesť hlavy, závraty, dýchavičnosť a únava. Používanie Welltone Drops môže pomôcť kontrolovať tieto príznaky a zlepšiť vašu pohodu.
 • Zlepšená kvalita života: Zníženie krvného tlaku a kontroly hypertenzie dosiahnuté pomocou Welltone Drops môže viesť k zlepšeniu kvality života. Stabilnejší krvný tlak môže zlepšiť vašu celkovú pohodu, hladinu energie a schopnosť zvládať každodenné úlohy.
Welltone

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

Skutočné názory a negatívne komentáre na fóre o Welltone

“Ahojte všetci! Volám sa Carmen a chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s kvapkami krvného tlaku Welltone . V mojom veku bol vysoký krvný tlak neustálym problémom, ale odkedy som začal užívať Welltone , môj život sa zmenil k lepšiemu.

Predtým, ako som objavil Welltone , vyskúšal som niekoľko liekov s obmedzenými výsledkami a nepríjemnými vedľajšími účinkami. Odkedy som však začal užívať Welltone, všimol som si výrazné zlepšenie. Môj krvný tlak sa stabilizoval a nepríjemné príznaky ako bolesti hlavy a únava sa výrazne znížili.

Na Welltone sa mi najviac páči jeho prirodzený prístup. Obsahuje bylinné extrakty a vitamíny, ktoré jemne, ale účinne pôsobia na môj organizmus. Okrem toho som doteraz nezaznamenal žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Welltone odporúčam každému, kto bojuje s hypertenziou.“

„Ahojte všetci, volám sa Alexander a rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s používaním kvapiek Welltone na kontrolu krvného tlaku. Ako Bulharovi sa každodenný stres a dlhá pracovná doba môžu podpísať na mojom zdraví, najmä na krvnom tlaku.

Pred niekoľkými mesiacmi mi lekár odporučil vyskúšať Welltone ako doplnok k liečbe hypertenzie. Odkedy ho užívam, zaznamenal som výrazné zníženie krvného tlaku a celkové zlepšenie pohody.

Welltone mi veľmi pomohol pri kontrole môjho vysokého krvného tlaku. Zažil som väčšiu stabilitu hladín krvného tlaku a nepríjemné symptómy ako závraty a únava sa výrazne znížili.

Na Welltone sa mi najviac páči jeho prirodzený prístup a bezpečné zloženie. Nezaznamenal som žiadne negatívne vedľajšie účinky a cítim sa pokojnejšie s vedomím, že sa o svoje zdravie starám prírodnými ingredienciami.

Welltone odporúčam každému, kto hľadá účinný a bezpečný spôsob kontroly krvného tlaku. Zdravím všetkých a dúfam, že moje svedectvo bude užitočné pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob liečby hypertenzie.“

Welltone , Cena, oficiálna stránka výrobcu – zľava, Kde kúpiť

Cena produktu je teraz v predaji. Výrobca však ponúka 50% zľavu. Ak chcete zadať objednávku, navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcu. Nevyžaduje sa žiadny propagačný kód. Stačí zadať objednávku online a manažér vás bude kontaktovať.

Je potrebné pripomenúť, že počet ponúkaných produktov je obmedzený a akcia je časovo obmedzená. Platba bude vykonaná v čase doručenia.

>>>-50% cena – Oficiálna webová stránka<<<

Leave a Comment