Site icon Blog o doplnkoch stravy

Welltone, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena

Welltone

Welltone

Welltone kvapky sú farmaceutický produkt určený na zníženie krvného tlaku u pacientov s hypertenziou. Obsahujú špeciálne vybrané účinné látky, ktoré pomáhajú rozširovať cievy, zlepšujú krvný obeh a znižujú záťaž srdca, čo pomáha znižovať krvný tlak.

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu prispieť k  vysokému krvnému tlaku (hypertenzii)  . Lekári ho delia do dvoch kategórií:

Primárna hypertenzia (esenciálna hypertenzia)

Vysoký krvný tlak, ktorý nemá žiadnu známu príčinu, sa nazýva esenciálna alebo esenciálna hypertenzia. Toto je najbežnejší typ hypertenzie. Rozvíja sa pomaly a ľudia s esenciálnou hypertenziou majú často len málo alebo žiadne príznaky. Riziko vzniku tohto typu hypertenzie môže zvýšiť genetika (rodinná anamnéza hypertenzie) a nezdravý životný štýl.

Pozrite sa na: Tonuplex

Sekundárna hypertenzia 

Vysoký krvný tlak, ktorý môže súvisieť s konkrétnym zdravotným stavom alebo aktivitou, sa nazýva sekundárna hypertenzia. Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobiť sekundárnu hypertenziu, vrátane: 

Môže sa vyskytnúť primárna aj sekundárna hypertenzia. Napríklad osoba s primárnou hypertenziou si môže všimnúť, že sa jej krvný tlak zhorší po tom, ako začne užívať určité lieky.

RIZIKOVÉ FAKTORY HYPERTENZIE

Riziko primárnej hypertenzie môže byť vyššie, ak:

1. Máte 65 rokov alebo viac.

Riziko vysokého krvného tlaku stúpa s vekom. Vaše tepny prirodzene tuhnú, keď starnete, aj keď sa dobre stravujete a vediete zdravý životný štýl.

2. Máte nadváhu alebo obezitu.

Nadváha alebo obezita spôsobuje veľa zmien v tele. Môže interferovať s hormónmi, ktoré zvyšujú riziko vysokého krvného tlaku. Môže tiež spôsobiť nahromadenie plaku v tepnách, čo núti srdce pracovať tvrdšie.

3. Jete stravu s vysokým obsahom sodíka.

Keď jete veľa sodíka (soli), vaše telo zadržiava prebytočnú vodu, aby ju vyplavilo. Viac vody v tele viac zaťažuje srdce a cievy, čo vedie k vyššiemu krvnému tlaku.

4. Si čierny.

U černochov je vyššia pravdepodobnosť, že budú mať vysoký krvný tlak. Je tiež pravdepodobnejšie, že sa u nich vyvinú vážne komplikácie z vysokého krvného tlaku, ako je   mŕtvica  ,   zlyhanie srdca  alebo zlyhanie obličiek.

5. Hypertenzia sa vyskytuje vo vašej rodine.

Niektorí ľudia sú geneticky predisponovaní k vyššiemu krvnému tlaku. Lekári presne nevedia, ako genetika ovplyvňuje krvný tlak, ale vedia, že tento stav sa často vyskytuje v rodinách.

6. Málo cvičíte.

Cvičenie posilňuje srdce, takže môže pumpovať krv s menšou námahou. Keď silné srdce efektívne pumpuje krv, znižuje tlak v cievach.

7. Fajčíte alebo žujete tabak.

Nikotín v cigaretách a žuvacom tabaku sťahuje cievy a srdce sa musí viac namáhať, aby pumpovalo krv.

8. Pijete priveľa alkoholu.

Pitie viac ako jedného alkoholického nápoja denne (ženy) alebo dvoch denne (muži) zvyšuje hladinu hormónov, ktoré signalizujú stiahnutie (stiahnutie) ciev. Znižuje tiež množstvo tekutín v tele, čo spôsobuje zadržiavanie vody a vyvíja tlak na srdce a cievy.

Čo je Welltone a na čo slúži?

Welltone antihypertenzívne kvapky sú doplnkom používaným na liečbu hypertenzie alebo vysokého krvného tlaku. Kvapky obsahujú účinné látky, ktoré napomáhajú relaxácii a rozšíreniu ciev, zlepšujú krvný obeh a znižujú tlak na steny tepien. Welltone kvapky prispievajú k normalizácii krvného tlaku, čo pomáha predchádzať vzniku kardiovaskulárnych komplikácií a zlepšuje celkový stav pacienta.

Zamýšľané použitie

Welltone kvapky krvného tlaku by sa mali používať v nasledujúcich prípadoch:

Ako Welltone účinkuje ?

Welltone kvapky na krvný tlak obsahujú aktívne zložky, ktoré majú špecifický účinok na organizmus a prispievajú k znižovaniu krvného tlaku. Hlavným mechanizmom účinku Welltone Drops je ich schopnosť rozširovať cievy a znižovať v nich odpor.

Aktívne zložky Welltone regulujú cievny tonus a kontrolujú kontrakciu hladkého svalstva tepien. To spôsobuje rozšírenie krvných ciev a zlepšenie krvného obehu. Okrem toho môžu Welltone Drops priaznivo ovplyvniť srdcovú frekvenciu a znížiť záťaž srdca.

Welltone zložky (zloženie)

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Welltone

Welltone kvapky krvného tlaku môžu mať nasledujúce výhody

Ako užívať, ako užívať

Vo všeobecnosti môžu byť odporúčania na používanie kvapiek Welltone nasledovné

Výsledok používania Welltone

Pri použití tlakových kvapiek Welltone môžete očakávať nasledujúce účinky:

Skutočné názory a negatívne komentáre na fóre o Welltone

“Ahojte všetci! Volám sa Carmen a chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s kvapkami krvného tlaku Welltone . V mojom veku bol vysoký krvný tlak neustálym problémom, ale odkedy som začal užívať Welltone , môj život sa zmenil k lepšiemu.

Predtým, ako som objavil Welltone , vyskúšal som niekoľko liekov s obmedzenými výsledkami a nepríjemnými vedľajšími účinkami. Odkedy som však začal užívať Welltone, všimol som si výrazné zlepšenie. Môj krvný tlak sa stabilizoval a nepríjemné príznaky ako bolesti hlavy a únava sa výrazne znížili.

Na Welltone sa mi najviac páči jeho prirodzený prístup. Obsahuje bylinné extrakty a vitamíny, ktoré jemne, ale účinne pôsobia na môj organizmus. Okrem toho som doteraz nezaznamenal žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Welltone odporúčam každému, kto bojuje s hypertenziou.“

„Ahojte všetci, volám sa Alexander a rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s používaním kvapiek Welltone na kontrolu krvného tlaku. Ako Bulharovi sa každodenný stres a dlhá pracovná doba môžu podpísať na mojom zdraví, najmä na krvnom tlaku.

Pred niekoľkými mesiacmi mi lekár odporučil vyskúšať Welltone ako doplnok k liečbe hypertenzie. Odkedy ho užívam, zaznamenal som výrazné zníženie krvného tlaku a celkové zlepšenie pohody.

Welltone mi veľmi pomohol pri kontrole môjho vysokého krvného tlaku. Zažil som väčšiu stabilitu hladín krvného tlaku a nepríjemné symptómy ako závraty a únava sa výrazne znížili.

Na Welltone sa mi najviac páči jeho prirodzený prístup a bezpečné zloženie. Nezaznamenal som žiadne negatívne vedľajšie účinky a cítim sa pokojnejšie s vedomím, že sa o svoje zdravie starám prírodnými ingredienciami.

Welltone odporúčam každému, kto hľadá účinný a bezpečný spôsob kontroly krvného tlaku. Zdravím všetkých a dúfam, že moje svedectvo bude užitočné pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob liečby hypertenzie.“

Welltone , Cena, oficiálna stránka výrobcu – zľava, Kde kúpiť

Cena produktu je teraz v predaji. Výrobca však ponúka 50% zľavu. Ak chcete zadať objednávku, navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcu. Nevyžaduje sa žiadny propagačný kód. Stačí zadať objednávku online a manažér vás bude kontaktovať.

Je potrebné pripomenúť, že počet ponúkaných produktov je obmedzený a akcia je časovo obmedzená. Platba bude vykonaná v čase doručenia.

Exit mobile version