YESlashes, ako to funguje? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

YESlashes Serum je špeciálne vyvinutý produkt, ktorý pomáha predĺžiť a zahustiť mihalnice , vďaka čomu sú plnšie. Pravidelné používanie séra môže priniesť výrazné zlepšenie vzhľadu vašich mihalníc .

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Najčastejšie príčiny vypadávania mihalníc

Ako pri každej zmene tela, kľúčom k riešeniu je dostať sa ku koreňu problému. Predtým, ako pôjdete do králičej nory WebMD a diagnostikujete si vážnu chorobu, existujú pravdepodobnejšie príčiny, ktoré by ste mali najskôr vylúčiť.

Rovnako ako vlasy na hlave, mihalnice prirodzene vypadávajú a rastú v prirodzenom cykle každých šesť až desať týždňov, takže strata jednej až piatich mihalníc denne je úplne normálna. 1 Rednutie mihalníc je ďalšou súčasťou procesu starnutia, takže ak sa vám zdá, že vaše mihalnice nemajú rovnakú dĺžku a objem ako kedysi, nebojte sa. Vo väčšine prípadov je vypadávanie a rednutie vlasov úplne prirodzené a nie je sa čoho obávať. Jedným zo spôsobov boja proti vypadávaniu vlasov je  sérum na rast mihalníc.

Dr. Merritz

Ak je množstvo vypadávania vlasov väčšie, dermatológovia hovoria, že toto sú najčastejšie príčiny.

Nadmerné trenie

Je dôležité očistiť očné okolie od nečistôt (najmä pri odličovaní  pred spaním  ), no odborníci upozorňujú, že čistenie takto citlivej oblasti treba robiť veľmi opatrne. „Vyhnite sa poraneniu mihalníc tým, že sa vyhnete silnému treniu, ťahaniu a nadmernej sile, najmä pozdĺž okraja očného viečka,“ hovorí  Jenny Liu  , M.D., dermatológ a odborný asistent na UW. Minnesota.

Častým vinníkom pretierania mihalníc je  maska ​​na spanie  . Podľa  Clementiny Richardson  , expertky na mihalnice celebrít a zakladateľky Envious Lashes, môže maska ​​na spanie spôsobiť, že sa vaše predĺžené mihalnice skrútia a stratia tvar, pretože sú pritlačené k vašim očiam celú noc. Aby ste sa uistili, že maska ​​neprilieha príliš tesne k vašej tvári, hľadajte masky na spanie, ktoré sú nastaviteľné alebo sú určené pre  ľudí, ktorí nosia predlžované mihalnice  .

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

YESlashes

Bakteriálna infekcia (spôsobená uplynutým make-upom)

Ak nebudete dávať pozor na  dátumy spotreby kozmetiky  , môže to spôsobiť vypadávanie vlasov. Doktor Frank upozorňuje, že by ste si mali dávať veľký pozor najmä na dátumy spotreby očných prípravkov, pretože to môže často viesť k bakteriálnej infekcii. Maskara by sa mala vyhodiť každé tri mesiace, pretože má tendenciu hromadiť stafylokoky. bakteriálna infekcia spôsobená výrobkami po expirácii môže spôsobiť zápal a v dôsledku toho stratu mihalníc.“ 2

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Alergické reakcie

Mimochodom, urobte si láskavosť a skontrolujte zoznam zložiek na etikete. „Alergie na kozmetiku, očný make-up, odstraňovač make-upu, produkty starostlivosti o pleť a dokonca aj lak na nechty sú bežnými príčinami dermatitídy očných viečok, a ak sú závažné, môžu spôsobiť vypadávanie mihalníc,“ varuje doktor Liu. 2 Ak máte podozrenie, že vypadávanie mihalníc je spôsobené reakciou na kozmetiku alebo očný krém, prestaňte používať očné prípravky a urobte si alergický test, aby ste zistili, na čo ste alergický.

Umelé mihalnice

Ďalej sú to umelé mihalnice, ktoré predstavujú množstvo páchateľov dokopy. „V prípade predlžovania má veľa ľudí alergickú reakciu na lepidlo, čo má za následok zápal, ktorý môže vyústiť až do straty mihalníc. V prípade umelých mihalníc sa lepidlo môže naviazať na prirodzené mihalnice a pri nesprávnom odstránení môže viesť k vytrhnutiu prirodzených mihalníc,“ hovorí Dr. Frank. Na šetrnejšie odstránenie navrhuje použiť špeciálny odstraňovač lepidla alebo čistič na olejovej báze.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo sú YESlash mihalnice a na čo sa používajú?

YESlashes Eyelash Growth Serum je špeciálny produkt vyvinutý na zlepšenie rastu a vzhľadu mihalníc. Pri pravidelnom používaní séra sú mihalnice dlhšie, hustejšie a krajšie.

Zamýšľané použitie

Kondicionér na predlžovanie mihalníc YESlashes sa odporúča použiť v nasledujúcich situáciách:

 • Keď chcete získať dlhšie a hustejšie mihalnice.
 • Ak si všimnete, že vaše mihalnice sú oslabené alebo poškodené v dôsledku používania maskary alebo predlžovania mihalníc.
 • Na stimuláciu rastu mihalníc, ak sú prirodzene tenké alebo riedke.
 • Po období stresu alebo choroby, ktorá ovplyvnila zdravie vašich mihalníc.
 • Na zlepšenie vzhľadu mihalníc a dosiahnutie požadovaného estetického efektu.

Ako YESlashes funguje?

Kondicionér na predlžovanie mihalníc YESlashes funguje nasledovne:

 • Stimuluje rast mihalníc: Aktívne zložky séra stimulujú vlasové folikuly k rýchlejšiemu rastu, čím sú dlhšie a hustejšie.
 • Posilňuje mihalnice: Zložky séra posilňujú štruktúru mihalníc, čím sú menej náchylné na lámanie a poškodenie.
 • Hydratuje mihalnice: Sérum hydratuje mihalnice, chráni ich pred vysušením a lámavosťou.
 • Zlepšuje vzhľad mihalníc: Pri pravidelnom používaní sú mihalnice tmavšie a hodvábnejšie, čo zlepšuje ich estetický vzhľad.
 • Znižuje vypadávanie mihalníc: Sérum môže pomôcť znížiť vypadávanie mihalníc, a tým zachovať plnosť a objem.
YESlashes

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

YESlashes zloženie (aktívne zložky)

 • Ricínový olej : Ricínový olej, tiež známy ako ricínový olej, je bohatý na živiny, ktoré stimulujú rast mihalníc a robia ich hustejšími.
 • Extrakt zo žihľavy: Žihľava je prírodným zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú posilňovať mihalnice a stimulujú ich prirodzený rast.
 • Výťažok z harmančeka : Harmanček má upokojujúce a regeneračné vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie mihalníc.
 • Arganový olej : Arganový olej je bohatý na antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny, ktoré prispievajú k hydratácii a ochrane mihalníc.
 • Extrakt zo zeleného čaju : Zelený čaj má protizápalové vlastnosti a môže stimulovať krvný obeh v oblasti rias, čo môže pomôcť stimulovať rast.
 • Biotín : Biotín, tiež známy ako vitamín H, prispieva k zdraviu vlasov a mihalníc a pomáha posilňovať štruktúru mihalníc.
 • Vitamín E: Vitamín E je silný antioxidant, ktorý chráni mihalnice pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov a oxidačným stresom.
 • Provitamín B5 (Panthenol): Provitamín B5 má hydratačné vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať vlhkosť v mihalniciach.

YESlashes, ako používať, návod na použitie

Skôr ako začnete používať tento liek, pozorne si prečítajte všetky tieto pokyny, pretože obsahujú pre vás dôležité informácie. Vždy používajte tento liek tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii pre používateľov alebo podľa pokynov svojho lekára alebo lekárnika.

Kontraindikácie

 1. Alergia na akúkoľvek zložku: Ľudia, ktorí sú alergickí na niektorú zložku séra, by sa mali vyhnúť použitiu.
 2. Infekcia oka alebo ochorenie oka: Ľudia, ktorí majú v súčasnosti aktívnu infekciu oka alebo ochorenie oka.
 3. Poškodené alebo podráždené oči: Ľudia s poškodenými alebo podráždenými očami by mali s použitím séra počkať, kým sa stav očí nezlepší.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako používať sérum na mihalnice

Ak chcete správne použiť kondicionér na mihalnice YESlashes, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Príprava: Pred začatím dôkladne očistite tvár a mihalnice od make-upu a nečistôt. Uistite sa, že vaše mihalnice sú čisté a suché.
 2. Aplikácia séra: Na nanesenie séra použite aplikátor priložený k séru alebo čistý štetec. Aplikujte sérum pozdĺž línie rias, vyhýbajte sa kontaktu s očami. Nie je potrebné nanášať priveľa produktu, len jemne posúvajte aplikátor po línii mihalníc.
 3. Aplikácia: Sérum sa zvyčajne používa raz denne, najlepšie pred spaním, po odstránení make-upu. Dávajte pozor, aby sa vám sérum nedostalo do očí, pretože môže spôsobiť podráždenie.
 4. Pravidelné používanie: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte sérum denne niekoľko týždňov alebo podľa odporúčaní výrobcu. Výsledky sú zvyčajne viditeľné po niekoľkých týždňoch používania.

YESlashes mihalnice Výsledok použitia

Tu je zoznam účinkov, ktoré môžete očakávať po použití kondicionéru na mihalnice YESlashes :

 • Predĺžené mihalnice: Sérum vám pomôže získať dlhšie mihalnice, ktoré dodajú vášmu vzhľadu eleganciu.
 • Zväčšený objem mihalníc: Mihalnice budú vyzerať hustejšie a plnšie, čím sa vytvorí intenzívny vzhľad očí.
 • Posilnené riasy: Aktívne zložky séra pomôžu posilniť riasy, vďaka čomu budú menej náchylné na lámanie a vypadávanie.
 • Hydratované mihalnice: Sérum hydratuje mihalnice, čím ich ochráni pred vysušením a lámavosťou.
 • Stimulácia prirodzeného rastu mihalníc: Sérum stimuluje vlasové folikuly, aby rástli rýchlejšie, vďaka čomu budú mihalnice zdravšie a dlhšie.
 • Zlepšenie vzhľadu mihalníc: Riasy budú tmavšie a hodvábnejšie, čo ešte viac zdôrazní vašu krásu.
 • Menšia potreba maskary: Posilnené mihalnice môžu znížiť potrebu maskary a iných produktov na mihalnice.
 • Väčšie sebavedomie: Lepšie mihalnice vám môžu pomôcť cítiť sa sebavedomejšie a atraktívnejšie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

YESlashes

Názory, recenzie, negatívne komentáre na fórach o YESlashes

Tu je niekoľko recenzií od skutočných používateľov fóra a komentárov:

„Volám sa Marija a mám 65 rokov. Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s používaním kondicionéru na mihalnice YESlashes. Aj keď starnem, stále chcem vyzerať čo najlepšie a cítiť sa krásne.

Potom, čo som sa o YESlashes dopočul od mojej vnučky, rozhodol som sa to vyskúšať. Začala som ho používať každý deň pred spaním podľa odporúčania. Nečakal som veľkolepé výsledky, ale bol som milo prekvapený.

Už po pár týždňoch používania som si všimla, že moje riasy sú plnšie a výraznejšie. Túto zmenu si nevšimli len moje vnučky; a moji priatelia si všimli a komentovali, o koľko jasnejšie a atraktívnejšie sa moje oči stali.

Počas používania som nezaznamenal žiadne alergické reakcie ani nepohodlie. Sérum sa ľahko nanáša a rýchlo vstrebáva, mám dojem, že mi riasy zosilneli a sú menej náchylné na lámanie.

Teraz, keď sa cítim istejšie, pokiaľ ide o vzhľad mojich mihalníc, YESlashes sa stali trvalou súčasťou mojej každodennej starostlivosti. Odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú zlepšiť vzhľad svojich mihalníc bez ohľadu na vek.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

“Som Ana, mám 45 rokov a chcem sa podeliť o svoje nadšenie pre kondicionér na mihalnice YESlashes. Ako učiteľka som vždy stredobodom pozornosti a chcem vyzerať čo najlepšie aj počas rušných dní v škole.

Keď som prvýkrát počul o YESlashes, tak ako mnoho ľudí, bol som skeptický. Rozhodol som sa mu však dať šancu a neľutoval som. Už po niekoľkých týždňoch používania som si všimol prekvapivé výsledky.

Názory, recenzie, negatívne komentáre na fórach

Riasy sa viditeľne predĺžili a zhustli, čo dodalo očiam intenzívny vzhľad. Nemohol som uveriť, aké ľahké bolo dosiahnuť tieto výsledky. Sérum sa ľahko aplikuje a rýchlo vstrebáva a jeho prirodzená receptúra ​​mi dala istotu, že môžem produkt používať bez obáv z vedľajších účinkov.

Kolegovia v práci si zmenu všimli a často sa ma pýtajú na tajomstvo mojich mihalníc. YESlashes im s radosťou odporúčam.

Vďaka tomuto séru som sa cítila sebavedomejšie a príťažlivejšie. Pre mňa sa stal cenným prvkom mojej každodennej starostlivosti a nehodlám sa ho vzdať.“

YESlashes Cena na oficiálnej stránke výrobcu – zľava, cena, kde kúpiť

Cena produktu je v akcii a výrobca momentálne ponúka 50% zľavu. Ak chcete objednať, navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcu. Nie je potrebné použiť propagačný kód. Stačí zadať objednávku online na webovej stránke a náš manažér vás bude kontaktovať, aby vám vysvetlil, ako dostanete produkt. Počet produktov, na ktoré sa akcia vzťahuje, je obmedzený a výpredaj je dočasný.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Leave a Comment